Finał Szlachetnej Paczki zbliża się wielkimi krokami. Wolontariusze apelują o pomoc

W weekend 10 – 11 grudnia odbędzie się Finał Szlachetnej Paczki. Tego dnia zostanie również otwarty magazyn. Wolontariusze apelują o dostarczanie artykułów dla potrzebujących rodzin.

 

Wielkimi krokami zbliża się finał Szlachetne Paczki. W weekend w dniach 10 – 11 grudnia, podobnie jak w latach ubiegłych, w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu zostanie otwarty magazyn. Wówczas darczyńcy będą przywozili spakowane paczki, zaś wolontariusze zajmą się ich rozwożeniem do potrzebujących rodzin.

Tradycyjnie wolontariusze apelują o przynoszenie w tych dniach innych rzeczy, którymi można wspomóc potrzebujące rodziny. Należą do nich: artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia, artykuły chemiczne, ubrania nowe lub używane w dobrym stanie, zabawki i przybory szkolne.

 

Dodatkowo zebrane rzeczy trafią do tych, dla których nie udało się znaleźć darczyńców, bądź do tych, których do Szlachetnej Paczki zgłoszono zbyt późno.

Osoby i firmy, które chciałyby dostarczyć potrzebne rzeczy wcześniej (przed finałem) proszone są o kontakt z wolontariuszami.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments