Finał Mistrzostw Polski Amatorów w hokeju na lodzie w Przasnyszu. Zwycięzcami – drużyna z Malborka

10 lutego br. na powiatowym lodowisku w Przasnyszu odbył się finał turnieju Amatorów Małych Lodowisk w hokeju na lodzie. Organizatorem zawodów była Federacja Amatorskich Drużyn Hokeja oraz lokalna drużyny Orły Przasnysz.

 

W finałowym turnieju Mistrzostw zmierzyło się 6 najlepszych amatorskich drużyn hokeja na małych lodowiskach z całej Polski. Klasyfikacja końcowa:

  • I miejsce Bombers Malbork
  • II miejsce Kansas Hokej Team
  • III miejsce Diabły Grabce
  • IV miejsce Ice Team Ciechanów
  • V miejsce Orły Przasnysz
  • VI miejsce Borsuki Olsztyn

Nagrody indywidualne

  • Paweł Wachowiak (Kanzas Hockey Team) – najlepszy bramkarz
  • Tomasz Wacławski (Diabły Grabce) – król strzelców
  • Michał Żołnowski (Kaes Alegre Bombers Malbork) – MVP

Federacja Amatorskich Drużyn Hokeja wyróżniła również najstarszego aktywnego zawodnika w Polsce – Wiesława Smolińskiego z Orłów Przasnysz. 80 – letni hokeista otrzymał pamiątkową statuetkę i nagrodę rzeczową.

Uroczystej dekoracji zwycięzców dokonali: Senator RP Krzysztof Bieńkowski, Starosta Przasnyski Paweł Mostowy, Burmistrz Miasta Przasnysz Łukasz Chrostowski oraz dyrektor ZSP w Przasnyszu Paweł Szczepkowski.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aj.
Aj.
10 dni temu

A senator jak zwykle, u senatora bez zmian. Cytat z jego publicznego profilu „Dziś na zbudowanym przez Powiat Przasnyski w naszej kadencji lodowisku krytym w Przasnyszu odbywa się wspaniały turniej hokeja na lodzie.” W naszej kadencji, w naszej kadencji, w naszej kadencji. Tylko to nie w tej kadencji opracowano budowę, załatwiano pieniądze, ogłoszono i podpisano przetarg Osoba komentująca odpisała następująco : Cytat „Wystarczy napisać, że na powiatowym lodowisku, a nie przez kogo zbudowanym, zbudował je ten co przetarg wygrał a nie że powiat, myślę, że Polskę powinny łączyć inwestycje a nie kto co gdzie i kiedy” Senator odpowiedział Cytat –… Czytaj więcej »

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
10 dni temu
Reply to  Aj.

A czego się spodziewałeś? Ten człowiek teraz jest w swoim żywiole. A to dokona uroczystego otwarcia, a to zaszczyci swoją obecnością jakiś gminny festyn. Oby było co na fejsbuka wrzucić. A sprawczość przez 4 lata będzie zerowa…

Wiktor kos
Wiktor kos
9 dni temu

A twój pryncypał Tusk to dopiero jest w swoim żywiole, prawdziwy „miszcz”.
Objął fotel premiera 13 grudnia ’23r. i w niecałe 2 miesiące zdążył rozpierdolić TVP, sądy, prokuraturę, szkołę, sejm, CBA, CPK, atom, Intel,i inne inwestycje.Ściągalność vat spadła o 36%. I tak się przy tej demolce biedaczysko urobił że musiał wyjechać na urlop we Włoskie Dolomity……

Aj.
Aj.
9 dni temu
Reply to  Wiktor kos

No to czytaj o swoich pryncypałach. Money W trzech największych portach morskich w Polsce ruszyły wewnętrzne kontrole. Jak słyszymy, posłowie rządzącej koalicji są zasypywani doniesieniami o nadużyciach i nieprawidłowościach, do których miało tam dochodzić. Odpowiedzialny za gospodarkę morską wiceminister infrastruktury Arkadiusz Marchewka w ubiegły poniedziałek ujawnił, że kolega europosła z PiS-u Joachima Brudzińskiego, prokurent, który był też szefem pizzerii, wystawiał portowi co miesiąc faktury, których łączna wartość przekroczyła 4 mln zł. Co więcej, już po przegranych przez PiS wyborach port podpisał z nim umowę gwarantującą mu kolejne setki tysięcy złotych. Chodzi o Dariusza Śpiewaka, prokurenta, dyrektora ds. nieruchomości i marketingu w szczecińskim porcie. W lutym „Gazeta Wyborcza” w Szczecinie podała, że Śpiewak był także… Czytaj więcej »

Zxr
Zxr
9 dni temu
Reply to  Wiktor kos

PiS rozpie…, gnoił i doił to wszystko przez 8 lat. Tam nie było co naprawiać, jedynie wrzucić granat.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
9 dni temu
Reply to  Wiktor kos

TVP? Prokuraturę? Sądy? Po prostu wywalają na zbity pysk pisowskich pachołków. Gdzie tu widzisz problem?

Roman50
Roman50
9 dni temu
Reply to  Wiktor kos

Najpierw namawiali ludzi na piec gazowy.Mam piec gazowy dopiero jeden rok
A teraz dowiaduję się że od 2027 roku mamy płacić podatek od ogrzewania domu gazem.
Ludzie,zorganizujmy się jak rolnicy.
Albo dołączmy się do nich.
Przeciez oni nas tymi podatkami wykończą.

Grześ
Grześ
10 dni temu

100 zł? Serio ?

przasnyszanka
przasnyszanka
9 dni temu

Ale coś mi się wydaje ,że nie do końca zgadza się wiek Pana Wiesława Smolinskiego …proszę to sprostować a jeśli się mylę z góry przepraszam