Filmy i bajki bezpłatnie wypożyczysz w Bibliotece Pedagogicznej w Przasnyszu.

Na ferie zimowe Biblioteka Pedagogiczna w Przasnyszu przygotowała atrakcyjną ofertę filmów i bajek, które można bezpłatnie wypożyczyć i zorganizować kino familijne w domowym zaciszu.

Zachęcamy rodziców i dziadków do odwiedzenia biblioteki wraz ze swoimi pociechami i skorzystania z oferty wypożyczenia filmów lub bajek, które umilą wspólne spędzanie czasu wolnego.

– Znajdziecie u nas wiele znanych tytułów, które warto poznać lub przypomnieć dzieciom. Szczególnie polecamy następujące bestsellery: Cudowny chłopak, Gru, Dru i Minionki, Dzielny ołowiany żołnierzyk, Pchła i Profesor, Królowa Śniegu, Dzikie łabędzie, Krzesiwo, Calineczka, Latający kufer, Kalosze szczęścia, Księżniczka na ziarnku grochu, Świniopas, Awantura o Basię, Bolek i Lolek na dzikim zachodzie, Dumbo, Krzysiu, gdzie jesteś?, Mary Poppins powraca, Rasmus i włóczęga, Madika z Czerwcowego Wzgórza, Mikołajek, Moje wakacje z Rudym, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, Dziennik cwaniaczka, Dzieci z Bullerbyn, Biały Kieł, Mia i biały lew, Rodzina Pytalskich, Król Lew, Liga Sprawiedliwości… oraz wiele innych – informuje Biblioteka.

W swojej bazie Biblioteka Pedagogiczna w Przasnyszu posiada ponad 1700 tytułów różnego rodzaju multimediów. Informacje o ofercie filmowej dostępne są na stronie http://www.bpprzasnysz.pl/ w zakładce KATALOG INTEGRO.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments