Festyn wiejski w Olszewce. Było smacznie i wesoło

13 sierpnia w Olszewce odbył się festyn rodzinny. Organizatorem było Koło Gospodyń Wiejskich „Olszewiaki” oraz sołectwo Olszewka. Wydarzenie odbyło się pod patronatem wójta gminy Jednorożec, Krzysztofa Iwulskiego.

 

– Animatorki z Olsztyna przez trzy godziny, zabawiały dzieci w różnym wieku – kreatywnie i na sportowo, kącik dla najmłodszych również się znalazł, a dla każdego uczestnika było malowanie twarzy lub brokatowe tatuaże – informują organizatorzy.

– Odwiedziła nas również pani z Alpakoterapii Narsena z Wyszla. Te cudowne zwierzęta wzbudziły zachwyt zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Do późnych godzin nocnych mogliśmy się bawić przy akompaniamencie DJ Ładsona – dodają.

Było smacznie, kolorowo i wesoło. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Salwa Bractwo Strzeleckie, gdzie można było obejrzeć różne rodzaje broni.  W czasie wydarzenia udało się również wesprzeć zbiórkę dla pogorzelców z Dynaku.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jadwiga
Jadwiga
1 miesiąc temu

Wszystko pięknie tylko członek KGW z Olszewki niepotrzebnie pobił byłego wójta jednorożca oraz starszego Pana wstyd przyjechać i strach skoro sami organizatorzy szaleją.

Dorota
Dorota
1 miesiąc temu
Reply to  Jadwiga

Nie pobił, a uderzył.

Członek
Członek
1 miesiąc temu
Reply to  Jadwiga

Każdy jest dorosły i odpowiada za swoje czyny. Członków w kgw jest kilkadziesiąt i nie możemy odpowiadać za indywidualne zachowanie każdego z nich.

Ania
Ania
1 miesiąc temu
Reply to  Jadwiga

Ludziska sie mocno starali ale jeden przybleda potrafi zepsuc cala uroczystosc

Bolek
Bolek
30 dni temu
Reply to  Ania

Ten typ który sprowadził się do Olszewki to niema żadnego obycia ,takich ludzi nie powinno się wpuszczać na żadną imprezę .