Festyn wiejski w Olszewce. Było smacznie i wesoło

13 sierpnia w Olszewce odbył się festyn rodzinny. Organizatorem było Koło Gospodyń Wiejskich „Olszewiaki” oraz sołectwo Olszewka. Wydarzenie odbyło się pod patronatem wójta gminy Jednorożec, Krzysztofa Iwulskiego.

 

– Animatorki z Olsztyna przez trzy godziny, zabawiały dzieci w różnym wieku – kreatywnie i na sportowo, kącik dla najmłodszych również się znalazł, a dla każdego uczestnika było malowanie twarzy lub brokatowe tatuaże – informują organizatorzy.

– Odwiedziła nas również pani z Alpakoterapii Narsena z Wyszla. Te cudowne zwierzęta wzbudziły zachwyt zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Do późnych godzin nocnych mogliśmy się bawić przy akompaniamencie DJ Ładsona – dodają.

Było smacznie, kolorowo i wesoło. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Salwa Bractwo Strzeleckie, gdzie można było obejrzeć różne rodzaje broni.  W czasie wydarzenia udało się również wesprzeć zbiórkę dla pogorzelców z Dynaku.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jadwiga
Jadwiga
10 miesięcy temu

Wszystko pięknie tylko członek KGW z Olszewki niepotrzebnie pobił byłego wójta jednorożca oraz starszego Pana wstyd przyjechać i strach skoro sami organizatorzy szaleją.

Dorota
Dorota
9 miesięcy temu
Reply to  Jadwiga

Nie pobił, a uderzył.

Członek
Członek
9 miesięcy temu
Reply to  Jadwiga

Każdy jest dorosły i odpowiada za swoje czyny. Członków w kgw jest kilkadziesiąt i nie możemy odpowiadać za indywidualne zachowanie każdego z nich.

Ania
Ania
9 miesięcy temu
Reply to  Jadwiga

Ludziska sie mocno starali ale jeden przybleda potrafi zepsuc cala uroczystosc

Bolek
Bolek
9 miesięcy temu
Reply to  Ania

Ten typ który sprowadził się do Olszewki to niema żadnego obycia ,takich ludzi nie powinno się wpuszczać na żadną imprezę .