Festyn rodzinny w miejscowości Ulatowo-Pogorzel. Smacznie, wesoło i charytatywnie [FOTO]

Podczas festynu rodzinnego w Ulatowie – Pogorzeli zebrano prawie 4 tys. złotych dla Szymona Kozickiego. Mimo zawirowań pogodowych wszyscy dobrze się bawili i miło spędzili czas.

 

W niedzielę, 14 sierpnia w miejscowości Ulatowo-Pogorzel zorganizowano Festyn Rodzinny pod patronatem wójta gminy Jednorożec i we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jednorożcu.  W trakcie jego trwania Obywatelski Konwój Humanitarny przygotował wraz z organizatorami imprezy zbiórkę środków finansowych na leczenie Szymona Kozickiego z Jaciążka. Udało się zebrać 3916,13 złotych.

 

Mimo, że pogoda nie rozpieszczała uczestników zabawy udało się zrealizować zamierzony program. Na dzieci czekała strefa, w której znajdowały się dmuchańce, animacje gry i zabawy. W trakcie festynu zorganizowano pokazowe przejazdy rajdowe, a na scenie wystąpił  zespół „Chorcanto”. Dla wszystkich gości przygotowana była degustacja potraw przez Koło Gospodyń Wiejskich Ulatowo-Pogorzel oraz pokaz rękodzieła ludowego.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments