Festyn charytatywny dla Szymonka Kozickiego na Rynku Miejskim w Przasnyszu

Już 24 lipca na przasnyskim rynku odbędzie się duża impreza charytatywna. Dochód z wydarzenia, którego organizacji podjął się Obywatelski Konwój Humanitarny Przasnysz, pozwoli na dalsze leczenie Szymonka Kozickiego z Jaciążka, który obecnie przebywa w szpitalu w Barcelonie.

 

Współorganizatorami imprezy są Miasto Przasnysz, AMK Rzemieślnik, Miejski Dom Kultury w Przasnyszu oraz 2. Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu.

W czasie wydarzenia nie zabraknie dmuchańców, kiermaszu, licytacji, pokazów i wielu innych atrakcji. Na scenie pojawi się najśmieszniejszy kabaret w całym regionie „Rozumisz?, a także wiele zespołów muzycznych. Swoją obecność zadeklarowali też strażacy z OSP i żołnierze z 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu.

Imprezę poprowadzą, aktor telewizyjny i teatralny Arkadiusz Smoleński oraz „zawsze dużo gadający i ładnie się uśmiechający” Mateusz Kowalczyk.

 

*****

Szymon Kozicki obecnie przebywa w szpitalu w Barcelonie. Przypomnijmy, że przed przeszedł w Polsce chemioterapię, radioterapię i przeszczep szpiku. Ten niestety się nie przyjął.

– Szpik jest za mocno zniszczony – praktycznie nie do odbudowy – mówił tata Szymka jeszcze przed wyjazdem chłopca do Barcelony. – Podobno pieniądze szczęścia nie dają – właśnie że dają, bo dzięki nim Szymuś ma szansę na przeżycie, na to, że kolejnego dnia będę mógł go przytulić i ucałować na powitanie – komentuje.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
Ania
1 rok temu

Pomozmy Szymusiowi.. aby wyzdrowial i dlugo cieszyl sie zyciem! Ile to dziecko przeszlo..
Spotkajmy sie wszyscy i wspomozmy akcje.

Gość
Gość
1 rok temu

No to idziemy!!!