Festyn charytatywny dla Gabrieli Klamy, uczennicy przasnyskiego ZSP, chorującej na nowotwór

W niedzielę, 23 kwietnia w Węgrzynowie odbędzie się charytatywny festyn, z którego dochód przeznaczony zostanie na wsparcie Gabrieli Klamy, uczennicy Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu. 15 – latka zmaga się z rakiem brodawkowatym tarczycy.

 

Festyn rozpocznie się o godzinie 9.00 na boisku szkolnym w Węgrzynowie. W programie znalazły się m.in.: rozgrywki piłkarskie, występy zespołów: ZM, Martess, Chojnacki Band i Kristars, licytacje, pokaz ratownictwa OSP Węgrzynowo. Oprócz tego na uczestników będą czekały dmuchane zjeżdżalnie, kiermasz ciast i książek, przejażdżki motocyklami, strzelnica wojskowa, ognisko i grill.

Gabrysia mierzy się z rakiem brodawkowatym tarczycy. Wynik biopsji pobranego materiału wykazał przerzut do prawej strony węzłów chłonnych szyi.

 

– Od blisko 4 lat samotnie wychowuję troje dzieci. Nasza sytuacja materialna jest wyjątkowo trudna. Nie pracuję na stale zawodowo, utrzymujemy się ze świadczeń rodzinnych, wychowawczych oraz alimentów. Choroba córki wywróciła nasze życie do góry nogami. Mnóstwo środków finansowych pochłaniają dojazdy do szpitali, które są oddalone o ponad 400 km od naszego miejsca zamieszkania. Dlatego na bieżącą rehabilitację Gabrysi oraz wiele kosztowych badań, które musimy wykonać prywatnie, potrzebujemy wsparcia finansowego – informuje mama Gabrysi.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Monika M
Monika M
1 rok temu

I znowu wytatuowany pan, co to do polityki niby nie idzie, ale zarzeka się, że jak tylko dostanie się do Urząd Miasta pozwalnia niektóre niewygodne mu osoby. Żenada i hipokryzja.
Kawał klamczuszka.
Wstyd…

Ilona
Ilona
1 rok temu
Reply to  Monika M

„Wytatuowany Pan” robi to, co lubi i w czym jest dobry- pomaga. Zamiast krytykować i szerzyć zawistne plotki radzę Pani zająć się tym samym. Pozdrawiam