Fala kradzieży i oszustw na terenie powiatu przasnyskiego.

Ostatnie kilka dni to głównie interwencje dotyczące włamań, kradzieży i oszustw na terenie naszego powiatu.

 

19.03.2020r.

Godz. 0820– w Krasnem na ul. Makowskiej, nn sprawca z budynku gospodarczego po byłej hali produkcyjnej dokonał kradzieży 20 szt. drzwi wejściowych wewnętrznych oraz przewodu siłowego o łącznej wartości 2 tyś. złotych.

Godz. 1030– w miejscowości Karwacz gm. Przasnysz, nn sprawca, po uprzednim wyważeniu drzwi wejściowych do budynku mieszkalnego, dokonał kradzieży wykaszarki marki Sthil oraz maszyny do szycia marki Stunger o łącznej wartości 1 tyś. złotych.

Godz. 1110– mieszkanka Warszawy zgłosiła, że nn sprawca w miejscowości Zaręby gm. Chorzele, po uprzednim pokonaniu zabezpieczenia drzwi wejściowych do budynku gospodarczego dokonał kradzieży roweru trekingowego marki KROSS o wartości 1200 złotych, kosiarki spalinowej m-ki Husqwarna, kosiarki spalinowej m-ki Brigga Station, karnistra metalowego oraz kasku motocyklowego wraz z rękawiczkami o łącznej wartości blisko 4 tyś. złotych.

Godz. 1315– w Krasnem na ul. Wojska Polskiego, kierujący audi wyjeżdżając z posesji nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego, doprowadził do zderzenia z oplem. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

18.03.2020r.

Godz. 1115– mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że w dniu 15 marca br., nieznany sprawca na terenie Niemiec, po uprzednim przełamaniu zabezpieczenia jego karty bankomatowej, dokonał transakcji płatniczej na kwotę 39 złotych.

Godz. 1415– mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że 17 marca br. nieznany sprawca po uprzednim przełamaniu zabezpieczenia karty bankomatowej na terenie Wielkiej Brytanii dokonał transakcji płatniczej o wartości blisko 1000 złotych.

Godz. 1430– mieszkaniec Przasnysza złożył zawiadomienie o oszustwie przez nn sprawcę, który wykorzystując jego dane osobowe za pośrednictwem  Internetu zaciągnął pożyczkę w Warszawie na kwotę 1600 złotych.

17.03.2020r.

Brak zdarzeń kryminalnych

16.03.2020.

Godz. 0920– mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że w miejscowości Dobrzankowo  gm. Przasnysz, nn sprawca po uprzednim wyważeniu drzwi wejściowych do garażu, dokonał kradzieży agregatu prądotwórczego m-ki EINHELL, 10 szt. rolek siatki ogrodzeniowej, 30 szt. słupków ogrodzeniowych oraz innych narzędzi ogrodzeniowych o łącznej wartości blisko 3 tyś. złotych.


 

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments