Fala kradzieży i aktów wandalizmu w powiecie przasnyskim

W poniedziałek, 31 stycznia do kradzieży doszło w Opiłkach Płoskich w gminie Chorzele. Jak informuje oficer prasowy, asp. szt. Krzysztof Błaszczak, nieznany sprawca z kompleksu leśnego dokonał kradzieży drewna sosnowego o wartości 3 tys. złotych.

 

Dzień później, 1 lutego ktoś włamał się do niezamieszkałego budynku w Zdziwóju Starym. Z pomieszczenia wyniesiono rury i grzejniki o łącznej wartości blisko 3 tys. złotych.

4 lutego ukradziono rower marki Monteria Junior, koloru czarno – niebiesko – zielonego o wartości 650 złotych. Kradzieży dokonano przy ul. Sadowej w Przasnyszu.

– Na ul. Żytniej z kolei, nieznany sprawca z niezamkniętego pomieszczenia garażowego, dokonał kradzieży wkrętarki marki HIKOKI oraz pilarki spalinowej marki Stihl o łącznej wartości blisko 4 tys. złotych – komentuje rzecznik policji.

 

W ubiegłym tygodniu nie brakowało także aktów wandalizmu. 1 lutego na komendę zgłosiła się mieszkanka Chorzel, która poinformowała, że ktoś dokonał uszkodzenia drzwi do mieszkania o wartości 700 złotych.

Dzień wcześniej w Chorzelach na ul. Szkolnej, ktoś z kolei uszkodził szyby w oknie budynku Zespołu Szkół Powiatowych, powodując straty w wysokości 450 złotych.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments