Fala aresztowań w powiecie przasnyskim. Czterech przestępców trafiło za kratki.

W ostatnich dniach trwała dobra passa przasnyskiej policji. Funkcjonariuszom udało się doprowadzić do zatrzymania 4 osób poszukiwanych przez sądy, które zostały skazane na odsiadkę, ale nie trafiły za kratki. Wśród zatrzymanych znalazł się bezdomny.

 

03.07.2020 r.

Godz. 06:50- w Olszewce gm. Jednorożec patrol policji zatrzymał 33-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

02.07.2020 r.

Godz. 18:45- w Przasnyszu na ul. Sportowej, policjanci zatrzymali 51-letniego bezdomnego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu na podstawie nakazu doprowadzenia do najbliższego Zakładu Karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 19:40- na ul. Willowej w Przasnyszu policjanci ujawnili, a następnie zatrzymali 38-letniego mieszkańca Przasnysza, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

30.06.2020 r.

Godz. 10:20- w Przasnyszu na ul. Sosnowej, patrol policji zatrzymał 36-letniego mieszkańca Przasnysza, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ananasz
Ananasz
3 lat temu

Policja ma dobra pasję 😂😂Ich pasja jest strzec porzadku

Kandydat
Kandydat
3 lat temu

A co z tymi, którzy włamywali się do mieszkań, czy policja czeka aż dobrowolnie doprowadzą się sami na komisariat. 😂😂😂