Face to face z advertising specialist

W dniu 8 maja 2015 r. odbyło się kolejne spotkanie młodzieży z ZSP w ramach projektu: ,,W Kurpia obiektywem’’, tym razem ze specjalistą ds. marketingu i reklamy panem Maciejem Sosnowskim.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie Technikum organizacji reklamy oraz Technikum informatycznego. Aby móc zgłębić tajniki tego zawodu młodzież odwiedziła firmę NOVDOM. Tematem przewodnim spotkania były: „Działania marketingowe na rynku nieruchomości” oraz „Skuteczność reklamy”. Młodzież zapoznała się z funkcjonowaniem firmy, oraz ugruntowała wiedzę m.in. na temat umiejętności niezbędnych w branży reklamowej. Uczniowie mieli także możliwość konsultacji ze specjalistą face to face i uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Pan Maciej podpowiedział młodzieży, co powinna w sobie rozwijać, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Dzięki spotkaniu uczniowie zdobyli solidną porcję praktycznej wiedzy, opartej na doświadczeniu pana Macieja.

A oto poniższe wypowiedzi uczestników:

Paulina: Na spotkaniu w firmie Novdom przybliżono nam działalność firmy. Pan Maciej Sosnowski opowiedział nam szczegółowo o marketingu.

Monika: Dowiedzieliśmy się, które kanały reklamy będą najlepsze, aby dotrzeć do klienta.

Paweł: Spotkanie było bardzo ciekawe i edukacyjne. Zdobyliśmy wiele przydatnych informacji, a atmosfera była przyjemna.

Dziękujemy Panu Maćkowi za jego PRZYGOTOWANIE, otwartość i za to, że podzielił się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym.


Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments