Europejskie Słoneczne Dni w Przasnyszu

W ramach Europejskich Słonecznych Dni w Przasnyszu odbędą  w dniach    10-11.05.2013 r.

Dni Otwarte w salonie sprzedaży kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznych

Ekosolmar, Przasnysz, ul. Makowska 62.

Europejskie Słoneczne Dni odbywają się już po raz 3 w Polsce! Maj 2013 będzie wyjątkowo słoneczny w tym roku – 60 wydarzeń w całej Polsce ma zwrócić uwagę mieszkańców gmin i miast, dzieci i dorosłych na energetykę słoneczną i jej możliwość wykorzystania w każdym domu.

Kampania społeczna organizowana jest w Polsce przez Instytut Energetyki Odnawialnej pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Urzędu Regulacji Energetyki, Prezydenta Miasta Torunia i Związku Pracodawców Forum Energetyki Odnawialnej. Kampania organizowana jest w dziewiętnastu krajach europejskich w tym samym czasie pod generalnym patronatem The European Solar ThermalIndustryFederation (ESTIF).

ESD to czas, kiedy można dowiedzieć się więcej o energetyce słonecznej termicznej (kolektory słoneczne) i fotowoltaice (panele słoneczne). W jaki sposób? Przez konkursy, zabawy, festyny, prelekcje, bezpośrednie spotkania z instalatorami, wystawy słoneczne i wiele innych ciekawych form.

Przyłącz się do tej akcji przede wszystkim jako aktywny uczestnik i przyjdź w dniach 10-11.05.2013r na Dni Otwarte do salonu sprzedaży kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznych Ekosolmar, ul Makowska 62, Przasnysz.  Tel. 666  927 800.   Serdecznie zapraszamy.

Informacje o ESD na stronie www.slonecznedni.pl


EKOSOLMAR_SLONECZNE_A3


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments