Empik w Przasnyszu już działa! [FOTO]

Wczoraj, 22 listopada, w galerii “Stokrotka” w Przasnyszu został oficjalnie otwarty salon Empiku. Dziś wybraliśmy się tam z wizytą i jesteśmy bardzo mile zaskoczeni.

W kameralnym, ze względu na powierzchnię, przasnyskim Empiku przasnyszanie znajdą ofertę w kategoriach kojarzonych z popularną marką: książki, płyty z muzyką, filmy, tytuły prasowe, artykuły papiernicze, hobbystyczne i kreatywne, gry planszowe i multimedialne, a także bilety na wydarzenia, odbywające się w całej Polsce. Będzie można również sprawdzić dostępność interesującego nas towaru w dowolnym salonie i odebrać go w Przasnyszu oraz skorzystać z usługi ekspresowej rezerwacji odbioru zamówień. W sklepie będzie można również odebrać zamówienia z Empik Foto.

Strategia ekspansji Empiku zakłada, że do 2023 roku na terenie całej Polski będzie funkcjonować 370 salonów. Z tego aż 60 stanowić będą te w mniejszym formacie. Mniejsze salony wyróżnia przede wszystkim powierzchnia handlowa: standardowy metraż Empiku to minimum 200 m kw., a dla mniejszego formatu jest to od 120 do 150 m kw. Asortyment na poziomie kategorii odzwierciedla ofertę większych salonów. Klienci w Przasnyszu odnajdą więc wszystkie topowe pozycje i nowości.

A Wam jak się podoba przasnyski salon ?

guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
1 rok temu

Bardzo fajny pomysł. Sam lokal urządzony że smakiem.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu

Zawsze lepszy Empik niż kolejna biedronka. Powierzchnia niewielka jak na Empik. Ale wystarczy ograniczyć ofertę serc na sprężynce i kubków z Chodakowską, a wystarczy miejsca na książki i płyty.

Beti
Beti
1 rok temu

Przasnysz kulturalny, to coś, lubię dobrą książkę. W końcu coś konkretnego niż salon prasowy.

hwl
hwl
1 rok temu

Jeszcze IKEA i PizzaHut i będzie można zlikwidować połączenia do Warszawy 😉

Zuzanna
Zuzanna
1 rok temu
odpowiada  hwl

No no jeszcze bershka by się przydała

XYZ
XYZ
1 rok temu

Brak jeszcze tylko jakiegoś sin say, new yourker albo h&m to będzie wspaniale

Jancio wodnik
Jancio wodnik
8 miesięcy temu

telefon na internecie do nich ( 48 462 72 50 ) jest nie aktualny