Ekspresową „siódemką” jechał pod prąd. Kierowca to 79-letni mężczyzna [VIDEO]

Jazda niezgodna z kierunkiem ruchu drogą ekspresową jest wykroczeniem, lecz przede wszystkim stanowi śmiertelne zagrożenie nie tylko dla samego kierującego, ale również dla innych uczestników ruchu drogowego. Na szczęście w tym przypadku nie doszło do tragedii.

 

Do zdarzenia doszło na drodze ekspresowej S7 w okolicy miejscowości Napierki.

– Kierujący 79-latek pojazdem marki Fiat Siena jechał niezgodnie z kierunkiem ruchu. Nagranie z popełnionego wykroczenia przez kierującego trafiło na skrzynkę Stop Agresji Drogowej. Policjanci ustalili kto kierował autem i na kierującego nałożyli mandant – informują funkcjonariusze.

Policjanci wystąpili również z wnioskiem o skierowanie 79-latka na badania lekarskie stwierdzające istnienie lub brak przeciwwskazań zdrowotnych do prowadzenia przez niego pojazdów mechanicznych.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stara
Stara
18 dni temu

Może należało najpierw sprawdzić oznaczenia na drodze, które są często tak niespójne i beznadziejne, że ktoś, kto jedzie trasą pierwszy raz może po prostu źle zjechać. Nawigacje też wielokrotnie prowadzą bez sensu.
Czy ktoś wreszcie pochyli się nad spójnym i właściwym oznaczeniem naszych dróg?

Zenek
Zenek
18 dni temu
Reply to  Stara

Podaj jakiś przykład tej niespójności, lub jak już widzisz to zgłoś go z łaski swojej. Mam prawko ponad 30 lat, setki tysięcy kilometrów przejechanych i tylko raz widziałem oznakowanie które wykluczało się nawzajem.

Boy
Boy
18 dni temu

79 lat – młody dzieciak