Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości w Zdziwóju Nowym i Starym zaprasza dzieci i młodzież oraz osoby dorosłe na letnie obozy

Biorąc pod uwagę walory turystyczne i atrakcje towarzyszące obozom warto spędzić aktywnie czas na wakacyjnych turnusach w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości. Propozycja skierowania jest do dzieci w wieku od 8 – 13 roku życia i młodzieży od 14. do 18. roku życia.

 

Do wyboru Obozy językowe z wybranym blokiem tematycznym:

  • 04.07-10.07.2022r. – obóz językowo-piłkarski
  • 11.07-17.07.2022r. – obóz sportowy z informatyką (programowaniem)
  • 25.07-31.07.2022r. – obóz sportowy z informatyką (programowaniem)
  • 01.08-07.08.2022r. – obóz językowy dla rodzin
  • 01.08-07.08.2022r – obóz językowy social-media z Kingą Sawczuk
  • 08.08-14.08.2022r. – obóz językowo-taneczny

 

Dorosłych zapraszamy w terminie:

17.08-26.08.2022 r. – na 10-dniowy obóz kondycyjno-odchudzający.

 

Pod okiem specjalistów ds. żywienia oraz trenerów, którzy zapewnią profesjonalne plany treningowe uczestnicy będą mogli zadbać o swoją kondycję i zdrowie. Oprócz utraty wagi, odbudowy formy fizycznej i psychicznej obozowicze zdobędą wiedzą na temat racjonalnego odżywiania i zdrowego trybu życia.

Nasze obozy to wakacyjna przygoda z dużą dawką nauki angielskiego z Native Speakerami z USA, Wielkiej Brytanii, Australii i Kanady.

Czekają tu codzienne warsztaty, ciekawe gry, rozwijanie umiejętności mówienia, wycieczki z angielskim, nowe przyjaźnie i mnóstwo pozytywnych wrażeń.

Każdy dzień na obozie jest aktywny i pełen atrakcji. Na jednym spośród proponowanych pojawi się Kinga Sawczuk, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych nastoletnich gwiazd internetu. Zdobyła tytuł ulubionej polskiej influencerki (Nagroda Nickelodeon), na samym Instagramie śledzi ją już ponad milion osób, zadebiutowała też na srebrnym ekranie w filmie #Jestem M. Misfit. Influencerką spędzi z uczestnikami czas podczas obozu social-media.

 

Zapraszamy dzieci i młodzieży lubiącą aktywnie spędzać wakacje. Przygotowaliśmy bardzo szeroką ofertę zajęć sportowych z różnych dziedzin. Spośród wielu dyscyplin sportowych mogą wybrać swoją ulubioną: siatkówkę, piłkę nożną, pływanie, tenis ziemny, koszykówkę.

 

W szerokiej ofercie, znajdą coś dla siebie także dzieci, które pragną rozwijać się w zakresie nowoczesnych technologii, kreatywności, ciekawości świata. Chciałyby spróbować swoich sił w programowaniu lub rozwinąć już te posiadane. Chciałyby zacząć twórczo spędzać czas, ale bez komputera.

Programowanie to nie wszystko! Obowiązkowo serwujemy dużą dawkę ruchu i atrakcji każdego dnia.

W cenę każdego obozu wliczone jest pełne wyżywienie i nocleg w pokojach o wysokim standardzie oraz ubezpieczenie NNW, a także wszystkie atrakcje.

Zapraszamy również na półkolonie. Turnusy trwają 5 dni, od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.30-16.30.

 

 

materiał zewnętrzny

Sprawdź również
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu

Powiat buduje Inkubator za grube miliony.

Następnie znajduje „zarządcę”, który kasuje za zarządzanie 100.000 miesięcznie.

Zarządca w Inkubatorze organizuje zajęcia dla dzieci z Powiatu, za które kasuje hrube pieniądze.

Czy tylko ja czegoś nie rozumiem? Chyba za 100.000 można utrzymać ten budynek i zatrudnić kilka kompetentnych osób?

Może mi też wybudujecie jakiś magazyn? Chętnie się nim zaopiekuję. Nie musicie płacić stówki, wystarczy 5 tysięcy. Oczywiście magazyn wykorzystam do szczytnych celów.

Teresa
Teresa
1 miesiąc temu

Też tego nie rozumiem. ten co to wymyślił to podobno tam został zatrudniony, pan z chorzel co basen nam w Przasnyszu zabrał na rzecz vhorzel a jego żona jak się teraz okazało nie chce basenu w Chorzelach…. Co to wogóle ma byc

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
Reply to  Teresa

Umowę na zarządzanie podpisał obecny Starosta. Co to jest za kuriozum? Dlaczego tego nie bada jeszcze CBA? Za co podatnicy płacą 100.000 miesięcznie ja się pytam. Przecież to kupa kasy jest. Za aktywizację bezrobotnych? Ilu można za te pieniądze zatrudnić specjalistów, ile można dać dotacji ja stworzenie nowego miejsca pracy? Zresztą, jakich bezrobotnych. Kto chce, ten robotę ma. Na bezrobociu oficjalnie tylko kombinatorzy i robiący na czarno.

Robert
Robert
1 miesiąc temu
Reply to  Teresa

Droga pani proszę poczytać w internecie dlaczego basen powstał w Chorzelach i dopiero pisać te głupoty

NSZ
NSZ
1 miesiąc temu

Nigdy tego nie zrozumiesz bo jesteś na łańcuszku zdrajcow narodu

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
Reply to  NSZ

No to mi to geniuszu wyjaśnij. Bardzo proszę. Dawaj. Powiat oddaje budynek do dyspozycji i jeszcze płaci 100.000 miesięcznie…

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
Reply to  NSZ

Pisowski pachołek puścił bąka i zniknął…

Kolo
Kolo
1 miesiąc temu

A ty kogo pachołkiem jesteś komuchów

Stasiek
Stasiek
1 miesiąc temu

Tak samo trafiona inwestycja jak basen w Chorzelach.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
Reply to  Stasiek

Dla mieszkańców Chorzel trafiona 😅

Bolek
Bolek
1 miesiąc temu

Czy wy wszyscy będący u władzy samorządowej naprawdę myślicie, że zarządzacie stadem baranów i ciemniaków? Czy macie jednak tak pogardliwe poglądy na społeczeństwo lokalne, że macie ich głęboko w „dziupli”? W końcu ktoś się zdenerwuje i komuś prz….i i nikt mu nie zdejmie. Pamiętajcie, że wszystko ma swój kres.