Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości: spotkanie z radnymi i sołtysami z gminy Jednorożec

26.07.2022r. w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości w Zdziwóju Nowym i Starym odbyło się kolejne spotkanie z sołtysami i radnymi, tym razem z gminy Jednorożec.

 

Na początku spotkania wójt Krzysztof Iwulski wraz z sołtysami i radnymi gminy zwiedzili obiekt: pokoje mieszkalne, biura. Zobaczyli też jak wygląda zaplecze kuchenne, jadalnia oraz pralnia, a także część rekreacyjna z miejscem wypoczynkowym i wielofunkcyjnym boiskiem.

O celach Edukacyjnego Inkubatora Przedsiębiorczości opowiedziała dyrektor ds. strategii Karolina Domżalska, która zaprosiła mieszkańców gminy Jednorożec do korzystania z przygotowanych ofert, a także do zgłaszania potrzeb szkoleniowych i edukacyjnych mieszkańców ich sołectw.

 

Z uwagi na rosnące zainteresowanie branżą fotowoltaiczną Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości zorganizował spotkanie z przedstawicielami sektora odnawialnych źródeł energii.

– Firma Sun4you zaprezentowała szereg zalet pozwalających w pełni uniezależnić się od cen prądu, które z roku na rok są coraz wyższe. Poinformowała o kosztach związanych z instalacjami fotowoltaicznymi, a także możliwości dofinansowań instalacji fotowoltaicznych w gospodarstwach domowych, firmach oraz gospodarstwach rolniczych – informuje EIP i zaprasza kolejne gminy z powiatu przasnyskiego do korzystania z ofert spotkań informacyjnych i szkoleniowych.

 

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pan Stanisław
Pan Stanisław
1 rok temu

Jaja jak berety

Ela
Ela
1 rok temu
Reply to  Pan Stanisław

Prawda,coś trzeba robić wielcy przedsiębiorcy z fotowoltaiki, będzie tak jak z ogrzewaniem na olej,najpierw bum potem plum

Zenek
Zenek
1 rok temu

XD

wpz
wpz
1 rok temu

Na siłę wciskają ludziom że budynek jest potrzebny.

karol
karol
1 rok temu

Na klimatyzację zabrakło ? (drugie zdjęcie)