Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości: spotkanie z radnymi i sołtysami z gminy Jednorożec

26.07.2022r. w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości w Zdziwóju Nowym i Starym odbyło się kolejne spotkanie z sołtysami i radnymi, tym razem z gminy Jednorożec.

 

Na początku spotkania wójt Krzysztof Iwulski wraz z sołtysami i radnymi gminy zwiedzili obiekt: pokoje mieszkalne, biura. Zobaczyli też jak wygląda zaplecze kuchenne, jadalnia oraz pralnia, a także część rekreacyjna z miejscem wypoczynkowym i wielofunkcyjnym boiskiem.

O celach Edukacyjnego Inkubatora Przedsiębiorczości opowiedziała dyrektor ds. strategii Karolina Domżalska, która zaprosiła mieszkańców gminy Jednorożec do korzystania z przygotowanych ofert, a także do zgłaszania potrzeb szkoleniowych i edukacyjnych mieszkańców ich sołectw.

 

Z uwagi na rosnące zainteresowanie branżą fotowoltaiczną Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości zorganizował spotkanie z przedstawicielami sektora odnawialnych źródeł energii.

– Firma Sun4you zaprezentowała szereg zalet pozwalających w pełni uniezależnić się od cen prądu, które z roku na rok są coraz wyższe. Poinformowała o kosztach związanych z instalacjami fotowoltaicznymi, a także możliwości dofinansowań instalacji fotowoltaicznych w gospodarstwach domowych, firmach oraz gospodarstwach rolniczych – informuje EIP i zaprasza kolejne gminy z powiatu przasnyskiego do korzystania z ofert spotkań informacyjnych i szkoleniowych.

 

 

 

Sprawdź również
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pan Stanisław
Pan Stanisław
16 dni temu

Jaja jak berety

Ela
Ela
16 dni temu
Reply to  Pan Stanisław

Prawda,coś trzeba robić wielcy przedsiębiorcy z fotowoltaiki, będzie tak jak z ogrzewaniem na olej,najpierw bum potem plum

Zenek
Zenek
16 dni temu

XD

wpz
wpz
16 dni temu

Na siłę wciskają ludziom że budynek jest potrzebny.

karol
karol
16 dni temu

Na klimatyzację zabrakło ? (drugie zdjęcie)