Dziś wolontariusze Azylu Psi Zakątek na mieszkańców będą czekali z pysznym ciastem

Dziś, 20 sierpnia Azyl Psi Zakątek zaprasza do swojego stoiska na Targowicy Miejskiej. Każda złotówka trafi na rzecz bezdomnych zwierząt z terenu miasta.

 

Azyl Psi Zakątek swoją działalność na terenie miasta zaczynał niemal od zera. Pierwsze wsparcie wolontariusze otrzymali od burmistrza Łukasza Chrostowskiego i Obywatelskiego Konwoju Humanitarnego.

– Mamy nowy teren, boksy i budy, natomiast potrzeby są ogromne. Wszystkich, którym dobro naszych czworonożnych przyjaciół nie jest obojętne zachęcamy do wsparcia nas w opiece nad zwierzakami. Każda pomoc jest na wagę złota – informują wolontariusze.

Będzie można ich wesprzeć już w najbliższą niedzielę, 20 sierpnia. Stoisko Azylu będzie towarzyszyło targowi staroci na targowicy miejskiej w godzinach od 9.00 do 15.00. Będą ciasta i rozmaite gadżety.

 

Azyl Psi Zakątek potrzebuje również wolontariuszy, którzy zajmowaliby się psiakami, wychodzili z nimi na spacery, sprzątali boksy, socjalizowali szczeniaki.

– Potrzebujemy też misek, smyczy, obroży, karmy, klatek dla psów i kotów, transporterów, podkładów dla szczeniaków. Możecie też wesprzeć nas finansowo, wpłacając nawet najmniejszą kwotę na zbiórkę założoną przez Obywatelski Konwój Humanitarny – dodają.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wpzz
Wpzz
1 miesiąc temu

Zwierzęta nie poproszą o pomoc,a są wśród nas najwierniejszymi przyjaciółmi. Warto też pomyśleć o nich.Brawo.,, Podaj łapę „