Dziś pierwsze losowanie miesięczne w loterii szczepionkowej

Dziś pierwsze miesięczne losowanie w loterii szczepionkowej. W ten sposób rząd stara się zachęcić jak największą liczbę Polaków do zaszczepienia się przeciw Covid-19.

 

W losowaniach miesięcznych do wygrania są dwa samochody Toyota Corolla oraz dwa razy po 100 tys. zł. Losowania miesięczne odbędą się jeszcze dwukrotnie – 8 września oraz 6 października. W przypadku wygranej, Totalizator Sportowy w ciągu dwóch dni licząc od dnia następnego po losowaniu wyśle do laureatów SMS, w którym zwycięzcy otrzymają link do formularza z oświadczeniem niezbędnym do przekazania nagrody. Ponadto wyniki losowań trafią na stronę internetową loterii.

 

Loteria szczepionkowa to pomysł rządu, który miał zachęcić Polaków do szczepień przeciwko COVID-19. Oprócz losowań miesięcznych cały czas przeprowadzane są przez Totalizator Sportowy losowania tygodniowe. Co środę można wygrać pięć razy po 50 tys. zł i 60 hulajnóg elektrycznych. Przydzielane są również nagrody natychmiastowe.

Do tej pory w loterii szczepionkowej zarejestrowało się ponad 3,3 mln osób. 6,6 tys. z nich wygrało już nagrody natychmiastowe.

 

ren

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
1 rok temu

Mieszkanie wygra pan Daniel z Pcimia a samochód pan Tadeusz z Torunia xdxdxd