„Dziewczyny z Dubaju” i „Dom Gucci” wkrótce w przasnyskim MDK!

Jeszcze kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia, a dokładnie 18 grudnia, będziemy mogli wybrać się do Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu na wydarzenie „BNP Paribas Idę do kina – nowa filmowa przygoda w Twoim mieście”.

 

Tego dnia będziemy mieli możliwość obejrzeć aktualne nowości kinowe. Wśród nich najmodniejszy film sezonu czyli „Dom Gucci” i najgłośniejszy polski film ostatnich miesięcy „Dziewczyny z Dubaju”. Dla dzieci i całych rodzin przygotowano projekcję filmu „Clifford. Wielki czerwony pies”.

 

Repertuar

  • „Dom Gucci” – Zachwycająca Lady Gaga znów na dużym ekranie, tym razem w szokującej historii rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucii. W filmie wystąpili również Adam Driver, Salma Hayek, Jared Leto i Al Pacino.
  • „Dziewczyny z Dubaju” – Jakie tajemnice kryje opływający w luksusy świat? Zobacz opartą na faktach historię w reżyserii niepowtarzalnej Marii Sadowskiej.
  • „Clifford. Wielki czerwony pies” – Opowieść o miłości, przyjaźni i akceptacji. Idealna propozycja dla całych rodzin.
  • „Nędzarz i Madame” – Niezwykła historia św. Brata Alberta na dużym ekranie.

 

Dla fanów kina przewidziano niespodziankę. Wystarczy odwiedzić lokalny oddział Banku BNP Paribas i otrzymać Voucher VIP na bilet lub na bezpłatny popcorn. Oczywiście ilość ich jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć.

– Mamy dla Was kolejne dobre wiadomości. Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami MKiDN oraz GIS możemy zwiększyć liczbę miejsc na sali o dodatkowe 50%. Jeśli jesteście zaszczepieni i posiadacie Unijny Certyfikat Covid (UCC) przy wyborze miejsca na sali wybierzcie koniecznie „bilet Certyfikat”. Osoby, które wybrały bilet z certyfikatem dodatkowo otrzymają oświadczenie, które w naszym imieniu prześle Ekobilet – nie zapomnijcie go wypełnić – informują organizatorzy.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu

No to może klasowe wyjścia na Dziewczyny z Dubaju? Minister Czarnek będzie zadowolony.