Dziewczyna z naszego powiatu kandydatką na Miss Mazowsza.

Miss Mazowsza to konkurs dla dziewcząt chcących spełnić swoje marzenia i zdobyć koronę najpiękniejszej mieszkanki województwa mazowieckiego. Uczestniczkami konkursu mogą być panny w wieku od lat 14 do 27 lat o wzroście powyżej 167 cm i posiadające obywatelstwo Polskie. Wśród kandydatek jest mieszkanka naszego powiatu Alicja Janasz, uczennica LO KEN w Przasnyszu

 

Konkurs składa się z kilku etapów, pierwszym z nich jest casting online, który przeprowadza organizator za pośrednictwem zgłoszenia internetowego. Następnie przeprowadzone zostaną castingi stacjonarne. Całość zwieńczy półfinał, który poprzedzi sesja zdjęciowa oraz wydarzenia promocyjno – marketingowe.

W ramach półfinału wyłonione zostaną 4 laureatki w każdej kategorii konkursowej, którym przyznaje się tytuły: Miss Województwa Mazowieckiego i Wicemiss oraz Miss Nastolatek Województwa Mazowieckiego. Zwyciężczynie otrzymują koronę, którą mają obowiązek przekazać swoim następczyniom w kolejnej edycji konkursu.

Kolejnym etapem będzie ogólnopolski ćwierćfinał. Organizatorem Konkursu Miss Województwa Mazowieckiego jest New Gemini Sp. z o.o.

Głosowanie >>>> https://www.instagram.com/miss.mazowsza/

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments