Dziewczęta z Chorzel na IV miejscu w międzypowiatowych zawodach w Ostrołęce

Drużyna reprezentująca Publiczną Szkołą Podstawową nr 2 w Chorzelach wzięła udział w międzypowiatowych zawodach w piłkę nożną w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Chorzelanki zajęły IV miejsce.

 

W minioną sobotę, 4 listopada w Ostrołęce odbyły się międzypowiatowe zawody szkolne w piłce nożnej dla dziewcząt z klas 7 – 8 w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W zawodach  udział wzięły reprezentacje szkół podstawowych z Ostrołęki, Prostynia, Wyszkowa oraz zawodniczki z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach.

– Rozgrywki dostarczyły wielu emocji, ciekawych akcji, ładnych goli i wspaniałych interwencji bramkarskich. O tym jak wyrównana i zacięta była rywalizacja może świadczyć to, że walka o zwycięstwo toczyła się do ostatniego meczu – relacjonuje chorzelska podstawówka.

Ostatecznie dziewczęta z Chorzel zajęły IV miejsce.

– Dzisiejsze zawody przyniosły bogate doświadczenie, które zaprocentuje na kolejnych zawodach. Wszystkim drużynom należą się brawa za ambicje i wolę walki do ostatniego gwizdka – dodaje.

Skład drużyny: Roksana Antosiak, Nadia Burnos, Adrianna Kozłowska, Joanna Szymańska, Maja Dańkowska, Emilia Ludwicka, Maja Woźniak, Nadia Lubowiedzka, Maja Woźniak, Alicja Furman, Marta Tłoczkowska.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna
Joanna
26 dni temu

Gratulacje