Dziewczęta z Chorzel i chłopcy z „KEN-a” zwycięzcami Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej 2023

We wtorek, 14 marca w Przasnyszu odbyły się mistrzostwa powiatu przasnyskiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców ze szkół średnich.

 

W zawodach udział wzięło 6 drużyn: z Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu im. Komisji Edukacji Narodowej, Zespołu Szkół Powiatowych im. mjra H. Sucharskiego w Przasnyszu oraz Zespołu Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach. Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

– Spotkania w grupie dziewcząt były bardzo wyrównane i stały na niezłym poziomie. Dziewczęta popełniały mało błędów w wyniku czego o wygranych decydowały końcówki spotkań. Ostatni mecz był bardzo emocjonujący, a o zwycięstwie siatkarek z ZSP Chorzele (2:0) nad rówieśniczkami z ZSP Przasnysz zadecydowała skuteczna zagrywka – relacjonuje Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

 

– W kategorii chłopców reprezentanci LO KEN Przasnysz nie pozostawili złudzeń rówieśnikom z ZSP Przasnysz i ZSP Chorzele. Od początku do końca kontrolowali przebieg swoich meczów wygrywając kolejno w stosunku 2:0. W meczu o drugie miejsce uczniowie ZSP Przasnysz pokonali rówieśników z Chorzel również 2:0 – dodaje powiat.

Klasyfikacja końcowa dziewczęta:

  • I miejsce – ZSP Chorzele
  • II miejsce – LO Przasnysz
  • III miejsce – ZSP Przasnysz

 

Klasyfikacja końcowa chłopcy

  • I miejsce – LO KEN Przasnysz
  • II miejsce – ZSP Przasnysz
  • III miejsce – ZSP Chorzele

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments