Dzień Strażaka na przasnyskim rynku. Możliwe utrudnienia w ruchu

W związku z obchodami Dnia Strażaka, które odbędą się w najbliższą sobotę, 11 czerwca na Rynku Miejskim w Przasnyszu pojawią się utrudnienia w ruchu.

 

W najbliższą sobotę, 11 czerwca o godzinie 10.00 rozpoczną się powiatowe obchody Dnia Strażaka. Strażacy będą świętować 30. rocznicę powstania Państwowej Straży Pożarnej oraz 50. rocznicę założenia Zawodowej Straży Pożarnej w Przasnyszu. W trakcie uroczystości nadany zostanie także sztandar dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu.

Święto rozpocznie się mszą świętą w kościele farnym. Następnie uczestnicy przemaszerują na rynek miejski, gdzie odbędzie się dalsza część uroczystości.

 

W programie znalazło się wręczenie odznaczeń dla strażaków, wystawa sprzętu strażackiego oraz stoisko promocyjne Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, gdzie będzie można spróbować grochówki strażackiej.

Jak poinformował kpt. Piotr Kuligowski, rzecznik prasowy komendanta powiatowego PSP w Przasnyszu od wczesnych godzin porannych na Rynku Miejskim w Przasnyszu będą panowały utrudniania w ruchu.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments