Dzień Rodzicielstwa Zastępczego spędzili w leśniczówce Przejmy

W poniedziałek, 29 maja w leśniczówce Przejmy odbył się piknik integracyjny z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Rodzicielstwa Zastępczego zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu i PCPR.

 

– Na imprezę przybyły rodziny zastępcze z powiatu przasnyskiego wraz z wychowankami oraz podopieczni i opiekunowie placówki ,,Nasze Dzieci’’ w Czernicach Borowych. Tego dnia dzieci miały zapewnione mnóstwo atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, kącik malucha, zabawy, tańce i konkursy animacyjne oraz poczęstunek – relacjonuje Powiat Przasnyski.

Wszystkie dzieci uczestniczące w pikniku otrzymały od organizatorów drobne upominki oraz nagrody za udział w konkursach.

 

– Impreza przebiegła pomyślnie również dzięki pogodzie, która w tym radosnym dniu pozwoliła dzieciom na skorzystanie ze wszystkich atrakcji. Starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski oraz dyrektor PCPR Krzysztof Goś wszystkim obecnym dzieciom życzyli wielu powodów do uśmiechu i radości, rozwijania swoich talentów i pasji, a przede wszystkim beztroskich chwil, prawdziwych przyjaciół oraz kochających ludzi wokół. Podziękowali również rodzinom zastępczym oraz pracownikom placówki opiekuńczo-wychowawczej za ich troskę, trud i zaangażowanie w opiekę nad powierzonymi dziećmi, a także za zapewnienie im spokojnego i szczęśliwego dzieciństwa – dodaje powiat.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments