Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 2 w Przasnyszu

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu zorganizowała dzień otwarty. Przyszli uczniowie mieli okazję poznać placówkę i spędzić w niej miło czas.

 

– Gościliśmy naszych przyszłych uczniów, którzy ochoczo przybyli, by poznać nas i naszą szkołę. Pan dyrektor powitał gości, zaprosił do zwiedzania szkoły i udziału w licznych atrakcjach przygotowanych przez nauczycieli klas 1-3 oraz 4-8. Oczywiście nie zabrakło słodkiego poczęstunku i prezentów – relacjonuje szkoła.

– Niewątpliwie był to dzień pełen atrakcji. Nie możemy doczekać się, kiedy nowi uczniowie na stałe zagoszczą w murach naszej szkoły – dodaje.

 

Rekrutacja do szkół podstawowych zakończy się 10 marca. Potem w dniach 13 – 23.03.2023 r. potrwają prace Komisji Rekrutacyjnej. Opublikowanie w szkołach podstawowych list kandydatów zakwalifikowanych i list kandydatów niezakwalifikowanych nastąpi 24 marca.  Po tym dniu rodzice lub opiekunowie dzieci, które znalazły się na liście, będą musieli pisemnie potwierdzić wolę przyjęcia do szkoły.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments