Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 2 w Przasnyszu

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu zorganizowała dzień otwarty. Przyszli uczniowie mieli okazję poznać placówkę i spędzić w niej miło czas.

 

– Gościliśmy naszych przyszłych uczniów, którzy ochoczo przybyli, by poznać nas i naszą szkołę. Pan dyrektor powitał gości, zaprosił do zwiedzania szkoły i udziału w licznych atrakcjach przygotowanych przez nauczycieli klas 1-3 oraz 4-8. Oczywiście nie zabrakło słodkiego poczęstunku i prezentów – relacjonuje szkoła.

– Niewątpliwie był to dzień pełen atrakcji. Nie możemy doczekać się, kiedy nowi uczniowie na stałe zagoszczą w murach naszej szkoły – dodaje.

 

Rekrutacja do szkół podstawowych zakończy się 10 marca. Potem w dniach 13 – 23.03.2023 r. potrwają prace Komisji Rekrutacyjnej. Opublikowanie w szkołach podstawowych list kandydatów zakwalifikowanych i list kandydatów niezakwalifikowanych nastąpi 24 marca.  Po tym dniu rodzice lub opiekunowie dzieci, które znalazły się na liście, będą musieli pisemnie potwierdzić wolę przyjęcia do szkoły.

 

 

ren

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments