Dzień otwarty w przasnyskim DPS-ie pełen atrakcji. Gościem specjalnym – Diablo Włodarczyk

W niedzielę, 27 czerwca w przasnyskim Domu Pomocy Społecznej przy ul. Rudej odbędzie się Dzień Otwarty. W czasie trwania imprezy przeprowadzona zostanie zbiórka na cel charytatywny „Pomóżmy godnie żyć pani Danusi i jej niepełnosprawnej córce”.

 

Tak dużej imprezy w Przasnyszu nie było już od dawna. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do ok. 16.00. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Nie ma wątpliwości, że wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie.

W programie znalazły się: bieg i nordic walking „Milowy krok do godnego życia”, przejazdy samochodem rajdowym, występy wokalne i taneczne mieszkańców, koncerty zespołów: Maxwell, Ruda Rangers oraz wokalistów: Małgorzaty Krośnickiej Kaszuby oraz Magdy i Artura Oswoskich. Przybyli goście będą mogli zobaczyć także występ klubu Sportów Walki OKAMI, klubu karate Kyokushin Ciechanów i występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Krzynowłogi Małej.

Głównym punktem imprezy będzie walka Krzysztofa Diablo Włodarczyka ze starostą powiatu przasnyskiego, Krzysztofem Bieńkowskim.

W czasie imprezy nie zabraknie także dodatkowych atrakcji, jak choćby pokazy sprzętu wojskowego, straży pożarnej, policji i służby zdrowia, pokazy motocyklowe, zabiegi kosmetyczne. Dla najmłodszych nie zabraknie dmuchańcy, baniek mydlanych malowania twarzy i postaci z bajek.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments