Dzień Otwarty w przasnyskiej „Trójce”. Integrowali się najmłodsi uczniowie

Szkoła Podstawowa nr 3 w Przasnyszu zorganizowała Dzień Otwarty. Udział w nim wzięli rodzice oraz uczniowie klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych.

 

W ubiegłym tygodniu Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Przasnyszu otworzyła drzwi dla nowych uczniów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. Wydarzenie miało na celu przywitanie i integrację najmłodszych dzieci.

– Dzieci miały zapewnioną dobrą zabawę, słodki poczęstunek i przyjemne spotkanie z nową szkołą. Dzień otwarty nie był tylko świetną okazją do poznania przyszłych kolegów i nauczycieli, ale także momentem, w którym nowi uczniowie mogli wprowadzić się w szkolny klimat i zacząć swoją przygodę w edukacji – relacjonuje szkoła.

Szkoła przygotowała dla dzieci wiele atrakcji, które sprawiły, aby od pierwszych dni szkolnych poczuli się w przasnyskiej „Trójce” jak w domu.

– Spotkanie było pełne radości, uśmiechu i atrakcji, które sprawiły, że nowi uczniowie poczuli się mile widziani i zmotywowani do rozpoczęcia nauki w nowej szkole – dodaje szkoła.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments