Dzień Matki z KGW „Zalesianki”

Gminna Biblioteka Publiczna w Krasnem wraz z KGW „Zalesianki” zorganizowały spotkanie z okazji Dnia Matki. Dla pań zagrał Zespół Ludowy „Krasne”.

 

W środę, 24 maja z okazji zbliżającego się Dnia Matki, Koło Gospodyń Wiejskich „Zalesianki” wraz z Gminna Biblioteką Publiczną w Krasnem zorganizowały spotkanie integracyjne.

– Dzień Matki to szczególny czas w roku, w którym możemy podziękować naszym Mamom za miłość i troskę jaką nam okazują. Wspólnie z Kołem Gospodyń Wiejskich „Zalesianki” zorganizowaliśmy cudowne spotkanie z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Było wiele wzruszeń i serdecznych uśmiechów.  Zespół Ludowy „Krasne” przygotował piękny koncert – relacjonuje biblioteka.

Na uroczystej kolacji pojawił się sekretarz Gminy Krasne Grzegorz Małkowski, który w imieniu wójta Michała Szczepańskiego złożył wszystkim paniom życzenia.

 

– Jeszcze raz wszystkim Mamom przesyłamy moc życzeń i dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Podziękowania kierujemy do przedstawicieli KGW „Zalesianki” za przygotowanie wszystkich pyszności i zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Krasnem do współpracy – dodaje biblioteka.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments