Dzień kobiet z książka w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu

W niedzielę, 3 marca w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu odbędzie się kiermasz książek pod nazwą „Dzień kobiet z książką”. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Arena Dobra.

 

Jak zapewniają organizatorzy, każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno dorośli jak i dzieci. Dostępnych będzie 1500 książek o różnej tematyce. Tego dnia przygotowana będzie również strefa dla czytelnika, w której będzie można usiąść, napić się kawy lub herbaty i skosztować pysznego ciasta.

Dzień Kobiet to niewątpliwie jedno z najpopularniejszych świąt w roku. Obchodzą je zarówno małe dziewczynki, jak i kobiety. Z tej okazji w szkołach organizowane są akademie, uczniowie śpiewają piosenki, a chłopcy wręczają kwiaty i podarunki.

Kiermasz to dobra okazja dla panów, by kupić prezent, każda z pań z kolei, która zjawi się tego dnia w Szkole Podstawowej nr 3 otrzyma przygotowany słodki upominek.

– Środki zebrane podczas kiermaszu zostaną przeznaczone na przygotowanie Wielkanocnego Gotowania w Rynku. Każdy z Was może dołożyć cegiełkę do tego wydarzenia i wesprzeć najbardziej potrzebujących w naszym mieście – informuje Stowarzyszenie Arena Dobra.

 

 

A.M.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments