Dzień Edukacji Narodowej w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Przasnyszu [FOTO]

Dziś obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, święto nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Ponieważ święto jest dniem wolnym od nauki, w większości szkół uroczystości odbyły się wczoraj, w środę, 13 października.

 

13 października uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się również w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Przasnyszu. Dyrektor Andrzej Marek Radomski podziękował nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi za zaangażowanie oraz pracę na rzecz naszych uczniów, a następnie wręczył Nagrody Dyrektora SOSW.

– W uroczystości wziął udział wicestarosta powiatu przasnyskiego, Waldemar Trochimiuk, który złożył wszystkim serdeczne życzenia, a także wręczył dyrektorowi Nagrodę Starosty Przasnyskiego. W uroczystości wzięły udział panie z Rady Rodziców, które w pięknych słowach wyraziły wdzięczność za trud włożony w edukację i wychowanie dzieci. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i aktorskie w programie artystycznym pt. „Witajcie w naszej bajce…” – informuje Dorota Franusik.

 

 

ren

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments