Dzień Edukacji Narodowej w powiecie przasnyskim – nagrody dla nauczycieli i pracowników oświaty

W Zespole Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach oraz w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Przasnyszu z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej odbyły się  uroczyste akademie. Wzięli w nich udział przedstawiciele Powiatu Przasnyskiego, w tym Starosta Paweł Mostowy, Wicestarosta Jarosław Szmulski oraz Etatowy Członek Zarządu Bożena Bieńkowska.

 

Podczas uroczystości odznaczono nauczycieli oraz pracowników oświaty za ich trud, poświęcenie i zaangażowanie. Ceremoniom towarzyszyły występy dzieci i młodzieży, które dodatkowo uświetniły ten szczególny dzień.

Przedstawiciele powiatu, wręczając nagrody, złożyli podziękowania i wyrazili uznanie dla pracy pedagogów i całej kadry oświatowej. Powiat Przasnyski złożył również życzenia sukcesów zawodowych i osobistych satysfakcji z codziennego wkładu w rozwój młodzieży.

 

 

Sprawdź również
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments