fot. Stowarzyszenie Orlik
Dzień Dziecka połączony z Piknikiem rodzinnym w Stajni Księstwo. [FOTO]
W tym roku Przasnyskie Stowarzyszenie Trzeźwościowe „ORLIK” zorganizowało Dzień Dziecka połączony z Piknikiem rodzinnym w Stajni Księstwo.
Dzieciaki na miejsce przyjechały bryczką. Uczestnicy mieli możliwość jazdy konnej, strzelania z łuku, przeciągania liny, malowania na streczu oraz wiele innych zabaw. Był grill, popcorn i wata cukrowa.


