Dzień Dziecka na Rynku Miejskim w Przasnyszu [FOTO]

Władze Miasta Przasnysz zaprosiły dzieci i dorosłych na przasnyski rynek, aby wspólnie wziąć udział w imprezie zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka.

 

Zabawa rozpoczęła się od wyzwania tanecznego Jerusalema Dance Challenge. Mieszkańcy wiele dni ćwiczyli układ, który wykonali na przasnyskim rynku. Uczestnicy przygotowywali się pod bacznym okiem Małgorzaty Bandurskiej.

Jerusalema Dance Challenge to akcja, która jest szczególnie popularna w mediach społecznościowych. Ludzie na całym świecie podejmują taneczne wyzwanie do utworu „Jerusalema” K. Moagi, południowoafrykańskiego muzyka i producenta muzycznego. Wszystko zaczęło się na początku 2020 roku, kiedy angolska grupa taneczna Phenomenos do Semba dodała własną choreografię do południowoafrykańskiego przeboju z 2019 roku.

 

W dalszej części imprezy znalazł się program artystyczno – animacyjny „Bajkowe podróże”, który miał na celu integrację zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Nie zabrakło również dmuchańców, konkursów i animacji, a także ulubionej waty cukrowej i popcornu.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jana
jana
6 miesięcy temu

Brawo .

Zawiedziona
Zawiedziona
6 miesięcy temu

Masakra. Kolejki do dmuchancow po godzinie. I wez tu wytlumacz dziecku że ma grzecznie czekać na swoją kolej. A po 5 min płacz bo chce jeszcze poskakac. Jak były na wembley płatne nie było problemu. Nie przyjde więcej z dzieckiem na taką impreze.