Dzień Babci i Dziadka w PSP w Pościeniu Wsi [FOTO]

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najsympatyczniejszych i najmilszych dni w roku. Publiczna Szkoła Podstawowa w Pościeniu Wsi upamiętniła to wydarzenie 21 stycznia, goszcząc w swoich progach najmilszych Gości – Babcie i Dziadków swoich uczniów. Zebranych serdecznie przywitała Dyrektor Grażyna Tymińska.

Sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi. Uczniowie pod opieką Magdaleny Szlagi i Wiesławy Waśniewskiej przygotowali przedstawienie pt. „Z Babcią i Dziadkiem jest jak w bajce” przepełnione radością, śpiewem, tańcem i muzyką. Dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I – III przygotowały bajkę „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, natomiast uczniowie z klas V-VII: wiersze i piosenki dla babć i dziadków przepełnione życzeniami pełnymi miłości, wdzięczności i szacunku wobec zaproszonych Gości.

Uroczystość wypadła pięknie, uczniowie niejednokrotnie otrzymywali gromkie brawa, a babcie i dziadkowie byli dumni ze swych wnuków.

Po zaśpiewaniu „Sto lat”, wnuczęta obdarowały swoich bliskich życzeniami, uściskami i podarunkami, po czym Dyrektor Grażyna Tymińska zaprosiła Gości na słodki poczęstunek.

21 stycznia był wyjątkowym i wspaniałym dniem, pełnym wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Źródło PSP w Pościeniu Wsi
Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments