fot. Infoprzasnysz
Dzień Babci i Dziadka w Miejskim Domu Kultury [FOTO]
Uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka odbyły się w czwartek, 20 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu.
Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Przasnyszu co roku w Miejskim Domu Kultury organizuje Dzień Babci i Dziadka. Tegoroczna uroczystość odbyła się w czwartek, 20 stycznia.
Licznie zgromadzone na sali babcie i dziadków (część z nich przybyła z wnukami) przywitali: Bożena Marchewka i Tadeusz Wiśniewski. Po krótkich przemówieniach na scenę weszli burmistrz Łukasz Chrostowski i starosta Krzysztof Bieńkowski, by złożyć wszystkim babciom i dziadkom życzenia.
Potem przyszedł czas na część artystyczną. Na scenie zaprezentowały się soliści i grupy muzyczne i taneczne działające przy Miejskim Domu Kultury. Nie mogło zabraknąć niedawno powstałego Chóru Seniorów, który do wspólnego śpiewania zachęcił publiczność. Na koniec imprezy nie zabrakło poczęstunku.

ren
