Dzień Babci i Dziadka w Miejskim Domu Kultury [FOTO]

Uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka odbyły się w czwartek, 20 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu.

 

Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Przasnyszu co roku w Miejskim Domu Kultury organizuje Dzień Babci i Dziadka. Tegoroczna uroczystość odbyła się w czwartek, 20 stycznia.

Licznie zgromadzone na sali babcie i dziadków (część z nich przybyła z wnukami) przywitali: Bożena Marchewka i Tadeusz Wiśniewski. Po krótkich przemówieniach na scenę weszli burmistrz Łukasz Chrostowski i starosta Krzysztof Bieńkowski, by złożyć wszystkim babciom i dziadkom życzenia.

Potem przyszedł czas na część artystyczną. Na scenie zaprezentowały się soliści i grupy muzyczne i taneczne działające przy Miejskim Domu Kultury. Nie mogło zabraknąć niedawno powstałego Chóru Seniorów, który do wspólnego śpiewania zachęcił publiczność. Na koniec imprezy nie zabrakło poczęstunku.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zofia
Zofia
2 lat temu

3 lata trmu ze sceny mdk slyszelismy deklaracje wlodarza, ze poczynil juz kroki zeby zostac dziadkiem. 3 lata minely i nawet ojcem nie zostal. Ech

Krysia
Krysia
2 lat temu
Reply to  Zofia

Czasmi warto zamilknac w pewnych sprawach. Niz walnąć raniaca glupote.

przasnyszanka
przasnyszanka
2 lat temu

piękna uroczystość, brawo dla tych ludzi za to, co robią, tylko brać z nich przykład, że im się chce i jeszcze towarzyszy im usmiech …w MDK jest bardzo dużo podobnych imprez okolicznościowych, gratulacje za działania na rzecz miasta i proszę się nie czepiać i nie krytykować, więcej życzliwości i dobrych słów….

Klasyka
Klasyka
2 lat temu

Wino niech Magda jakieś postawi Seniorom

Giggs
Giggs
2 lat temu

A maseczki gdzie, czy głosujących na ….. nie obowiązują