Dzielnicowy uchronił przasnyszanina przed zamarznięciem

Dzielnicowy sierż.szt. Artur Długokęcki w czasie wolnym od służby uratował mężczyznę przed zamarznięciem. Nietrzeźwy mężczyzna leżał na chodniku. Gdyby dłużej niezauważony pozostał na chodniku, przy temperaturze -7°C narażony był na niebezpieczne dla życia wychłodzenie organizmu.

download

We wtorek (17.01.br.) około 20:30 przejeżdżający ul.Słowackiego w Przasnyszu dzielnicowy sierż.szt.Artur Długokęcki zauważył leżącego na chodniku mężczyznę. Okazało się, że 40 letni przasnyszanin był w stanie upojenia alkoholowego. Dzielnicowy miał trudność z nawiązaniem kontaktu z mężczyzną. Na miejsce wezwał policyjny patrol. Do czasu przyjazdu patrolu opiekował się mężczyzną, którego następnie przewieziono do szpitala. Po badaniach okazało się, że pomoc dzielnicowego uchroniła mężczyznę przed niebezpiecznym wychłodzeniem .

Przypominamy!

Nie bądźmy obojętni na los osób potrzebujących pomocy. Szczególnie w okresie zimy zwracajmy uwagę na seniorów, osoby bezdomne, samotne, bezradne i nietrzeźwe. Nie przechodźmy obok takich osób obojętnie. Jeden telefon może uratować czyjeś życie.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments