Dzięki zebranym środkom Anna Gruszka mogła już sfinansować podanie kilku dawek leku. Do końca zbiórki zostało już niewiele

Jest już ponad 218 tysięcy złotych na leczenie chorej na raka mieszkanki Przasnysza, Anny Gruszki. Do zebrania pełnej kwoty brakuje tak niewiele.

 

Anna ma 43 lata, kochającego męża oraz dwie nastoletnie córki. Kilka miesięcy temu jej życie wywróciło się do góry nogami. Lekarze zdiagnozowali u niej potrójnie ujemnego raka piersi. Szansą na powrót do zdrowia jest zastosowanie immunoterapii. Niestety w jej przypadku nie jest ona w Polsce refundowana, a jej koszty znacznie przewyższają możliwości finansowe rodziny. Z tego powodu Anna zdecydowała się poprosić o pomoc i założyła zbiórkę w Onkofundacji Alivia.

– Dzięki ofiarności ludzi z Przasnysza, ale i całej Polski udało się już zebrać ponad 218 tysięcy złotych! Zbiórkę wsparło ponad 2100 osób – informuje nas Fundacja Onkologiczna Alivia.

 

Darowizny przekazują bliscy, przyjaciele, znajomi, ale również anonimowi darczyńcy. “Pani Aniu, uczyła mnie Pani 20 lat temu w liceum. Miło Panią wspominam. Powodzenia!!!” – pisze anonimowy darczyńca. “Pamiętam Panią Anię z przasnyskiego liceum i język angielski. Były to bardzo merytoryczne lekcje, a sama Pani Ania bardzo rzetelna i sprawiedliwa. Pani Aniu, szybkiego powrotu do zdrowia. Serdecznie pozdrawiam.” – dodaje pani Barbara. Słowa wsparcia dla Anny płyną od wielu osób.

– Dzięki dotychczas zebranym środkom Anna mogła już sfinansować podanie kilku dawek leku. Jednak wciąż nie udało się zebrać pełnej kwoty. Do osiągnięcia celu zbiórki brakuje nieco ponad 50 tysięcy złotych. Czas działa na niekorzyść Anny, dlatego tak bardzo liczy się każda, nawet najmniejsza wpłata – dodaje Fundacja.

Dodaj Annie odwagi do walki z rakiem!

 

Annę można wspierać na wiele sposobów: wpłacając dowolną kwotę na zbiórkę: https://onkozbiorka.pl/anna-gruszka-1 , biorąc udział w licytacji bądź wystawiając przedmiot w grupie “Licytacje dla Ani Gruszka” na portalu społecznościowym Facebook, udostępniając informacje o zbiórce, przekazując 1,5% podatku w rocznym zeznaniu podatkowym – w odpowiedniej rubryce należy podać numer KRS Onkofundacji Alivia: 0000358654 oraz cel szczegółowy: Anna Gruszka, koniecznie z numerem identyfikacyjnym: 111750.

– Dziękujemy darczyńcom za każdą, nawet najmniejszą przekazaną kwotę oraz wszystkim osobom, które udostępniły informację o zbiórce – informuje Alivia.

 

ren

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments