Dziecko prowadziło do domu słaniającą się na nogach matkę. Kobieta miała ponad 3 promile

33 – letnia kobieta, mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu, opiekowała się czwórką swoich dzieci. Sprawa zostanie skierowana do sądu.

 

– W sobotę po południu, dyżurny mławskiej komendy policji odebrał zgłoszenie od przypadkowego świadka, który poinformował, że dziecko prowadzi do domu słaniająca się na nogach, pijaną matkę – informuje Anna Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

Natychmiast interweniował patrol dzielnicowych.

 

–  Policjanci ustalili, gdzie mieszka kobieta. W domu była ona oraz czwórka jej dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Badanie wykazało, że 33 – latka miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu. W domu panował bałagan, brakowało żywności. Jak ustalili dzielnicowi, kobieta była w ciągu alkoholowym – relacjonuje rzeczniczka.

Policjanci wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, dzieci zostały zbadane, ich stan nie wymagał pomocy medycznej.

– Dwie dziewczynki i dwóch chłopców zostało przekazanych tymczasowo pod opiekę najbliższej rodzinie. Sytuacją dzieci i ich matki zajmie się sąd. Trwają dalsze, szczegółowe ustalenia. Czynności prowadzi mławska komenda policji – dodaje.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusz
Arkadiusz
1 miesiąc temu

Sąsiedzi nie wiedzieli wcześniej aby zareagować?
W Zakociu to by wcześniej zostało zgłoszone, należy pomoc dzieciom

Real
Real
1 miesiąc temu

Dajcie jeszcze więcej nierobom! To państwo szerzy patologię…

Anna
Anna
1 miesiąc temu
Reply to  Real

nie tylko szerzy ale i pobłaża. gdzie odpowiedzenie służby? była w 'ciągu’? ile lat pije? zapewne cały czas. a pokrzywdzone jak zwykle DZIECI które najpewniej powtórzą błędne koło zycia i zostaną takimi pasożulami o ile nie otrzymają POMOCY teraz.

Marek
Marek
1 miesiąc temu

niech pis da jej 'babciowe’ bo powinna pić 'godnie’

JozekBak
JozekBak
1 miesiąc temu
Reply to  Marek

POjechani przymkneli oko na nieprawosci za swojej kadencji lub wprost 'zaje*ali’ bogatej elycie czy to w piramidach amber czy pozyczkach frankowych, i innych przekretach , wiec kobita opija powodzenie tej nie tak dawnej rzezi niewiniatek, Polakow o srednim lub bogatym statusie.
Do dzis elyta po sadach walczy z bankami frankowymi albo bankrutuje.
Nie wszyscy mieli tyle szczescia a juz wogole funduszy, zabepieczenia zeby zdeponowac cos w takiej piramidzie albo wziac „tani” kredyt frankowy.

Patrz rekordowa upadlosc konsumencka w tym roku 2023 -pierwszy kwartal.
A splacac trzeba jeszcze wiele lat te kredyty frankowe albo oddac majatek.

Matka
Matka
1 miesiąc temu

Wszyscy hejtują matkę, ale nikt nie pomyśli, że może ma problemy i to jej potrzebna jest pomoc. Przypominam ludziom, że matki to też ludzie, a wychowywanie 4 dzieci to ogromny obowiązek i obciążenie psychiczne. Czasem depresja wkrada się niespodziewanie, a pomocy brak. Czy ktoś zareagował, skoro działo się to regularnie? Ktoś napisze to po co robiła dzieci? Po 1 nie każdy przewidzi, co się w jego życiu wydarzy za x lat, po 2 nie każdy wyobraża sobie jak ciężkie to może być, wychowywać dzieci, po 3 depresja może dopasc każdego w dowolnym czasie. Z tego artykułu w dodatku można spekulować,… Czytaj więcej »

Sylwia
Sylwia
1 miesiąc temu
Reply to  Matka

Pytanie też – gdzie jest tatuś?