Dzieci z powiatu przasnyskiego wyróżnione w konkursie ciechanowskiego KRUS

Placówka Terenowa KRUS w Ciechanowie podsumowała konkursu plastyczny „Bezpiecznie na wsi”. Wśród laureatów znalazła się piątka dzieci z powiatu przasnyskiego.

 

Placówka Terenowa KRUS w Ciechanowie podsumowała XII edycję konkursu plastycznego „Bezpiecznie na wsi”, kierowanego do uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich.

Uroczystości wręczenia nagród odbyły się we wtorek, 21 czerwca. Patronat honorowy objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk, którego podczas wręczenia nagród reprezentował sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Rafał Romanowski. Udział w spotkaniu wziął także starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski, który wręczył wyróżnienia laureatom konkursu plastycznego KRUS z terenu ciechanowskiego.

 

– Dzieci wykazały duże zainteresowanie konkursem, zaangażowały się w wykonanie prac, a komisja konkursowa spośród prac uczniów ze szkół podstawowych z powiatu ciechanowskiego i dwóch gmin powiatu przasnyskiego, wyłoniła laureatów – poinformowało Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

 

Dzieci z powiatu przasnyskiego wyróżnione w konkursie KRUS:

I grupa wiekowa (klasa 0-3)

  • Filip Pachulski – Szkoła Podstawowa w Zielonej, kl. 0
  • Adam Grabowski – Szkoła Podstawowa w Czernicach Borowych kl. III

 

II grupa wiekowa (klasa 4-8)

  • Bartosz Moczulak – Szkoła Podstawowa w Zielonej, kl. V
  • Dominik Żbikowski – Szkoła Podstawowa w Zielonej, kl. V
  • Amelia Czyżewska – Szkoła Podstawowa w Krasnem, kl. V

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments