Działkę w Sierakowie kupiła firma z branży okładzin elewacyjnych oraz systemów zamocowań

W połowie czerwca 2021 roku podpisano warunkową umowę sprzedaży przez Powiat Przasnyski prawa użytkowania wieczystego działki nr 203/32 o powierzchni 0,5059 ha położonej w Sierakowie na terenie Przasnyskiej Strefy Gospodarczej na rzecz firmy BSP Bracket System Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

 

Firma BSP Bracket System Polska oferuje szeroki zakres działalności dotyczącej elewacji wentylowanych oraz techniki zamocowań. Zakres ten obejmuje produkcję konsol aluminiowych do fasad słupowo-ryglowych i kompletnej podkonstrukcji aluminiowej do fasad wentylowanych.

W związku z zakupem działki 24 czerwca wysłaliśmy do  BSP kilka pytań dotyczących m.in. terminu inwestycji w Sierakowie, planowanego zatrudnienia oraz charakteru prowadzonej na terenie strefy gospodarczej działalności. Do chwili publikacji tego artykułu nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

 

Tego typu informacji nie udziela także starostwo: –  Powiat Przasnyski jako sprzedawca działki nie jest upoważniony do udzielania informacji na temat przewidywanego poziomu zatrudnienia przez inwestora, który zakupił działkę w Przasnyskiej Strefie Gospodarczej.

Wiemy jedynie, że prawo do wieczystego użytkowania gruntu firma nabyła za 138 276,60 złotych brutto, a warunkowość zawartej z powiatem umowy polega na tym, że nieruchomość objęta jest prawem pierwokupu, w tym przypadku przez Gminę Przasnysz.

 

M. Jabłońska

guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Magda
Magda
21 dni temu

Nie rozumiem po co ten baca pcha się do zdjęć? Jak jest taki odważny niech się pochwali jakie długi narobił w Przasnyszu..

Marek
Marek
21 dni temu
odpowiada  Magda

Niech każdy pilnuje swoich długów

Adriano
Adriano
21 dni temu

Przecież ta firma już działa w Sierakowie, fajnie że się rozwijają, ale sztuką było by przyciągnąć nowych, najlepiej dużych inwestorów.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
21 dni temu
odpowiada  Adriano

Oni trzech sadzawek (dumnie zwanych basenami) nie są w stanie ogarnąć, a Ty mi tu piszesz o ściąganiu jakiegoś Siemensa czy Samsunga… Zejdź proszę na ziemię.

B....
B....
20 dni temu

Firma bsp jako jedna z pierwszych postawila hale i działa w sieradziaładlatego nie dziwię sie ze nie odpowiedziala na mądre pytanie pani redaktor. A nasi wielcy zachowują się. Jakby sami ją ściągneli ze świata. Kompetencje ludzi na stolkach są. Poniżej dna proponował bym otworzyć firmę reklamowe bo reklama jedyna rzecz jaka im wychodzi. Oczywiscie samych siebie jak jeszcze maja wszystko podane na tacy.

Maria
Maria
20 dni temu
odpowiada  B....

Nie znaczy że będą robić to damo geniuszu. Zwłaszcza że działka jest gdzie indziej