Dyskutowali o nowych zadaniach, wyciągali wnioski z dotychczasowych

W czwartek (9 września) i w piątek (10 września) w ramach projektu “Potencjały – formy kapitału społecznego w gminie miejskiej Przasnysz” partnerzy projektu spotkali się Centrum Animacji, gdzie dyskutowali o wdrażanych obecnie zadaniach.

 

W spotkaniu uczestniczyli także bezpośredni realizatorzy działań jak nauczyciele, pracownicy biblioteki i MDKu. Spotkanie poprowadził dr Dariusz Zalewski oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Joanna Cieślik. Omówiono dotychczasowe działania, wymieniono się doświadczeniem i podjęto próbę sformułowania wstępnych wniosków.

 

W spotkaniu aktywny głos należał także do pracowników socjalnych i asystentów rodziny, którzy w głównej mierze towarzyszą na co dzień realizacji działań projektowych 10 przasnyskich rodzin, korzystających z pomocy tutejszego ośrodka pomocy społecznej.

 

ren

 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zaczynambycnanie
zaczynambycnanie
16 dni temu

Potencjały. Ta. Panie wicestarosto – czytaj jak się buduje kino, 10 lat wizualizacji przasnyskiego MDK – “W myszynieckim centrum kultury powstała sala kinowa. Prace związane z przebudową obiektu dobiegły końca. Łączna wartość inwestycji to niemal 3,5 miliona złotych. W ramach inwestycji realizowanej w dwóch etapach sala widowiskowa Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu została wyposażona i dostosowana do sali kinowej, wyremontowano istniejące łazienki, rozbudowano holl, wykonano bufet, docieplono dach. Inwestorem I etapu inwestycji było RCKK, a II Gmina Myszyniec. Wykonawcą całości robót była firma  PHU „RADEK” Tadeusz Radek, 07-410 Ostrołęka ul. Inwalidów Woj. 23/3. Całkowita wartość inwestycji: 3 381 949,89 zł,… Czytaj więcej »

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
16 dni temu
odpowiada  zaczynambycnanie

No dobra, ale weź proszę pod uwagę, że często jest łatwiej postawić coś od podstaw niż wyremontować stare. Ale co mają zrobić z tym MDKiem? Zrównać z ziemią? To kawał historii naszego miasta. Nie chodziłeś za małolata na imprezy do Parkowej? Albo po książki do Biblioteki?