Dyskutowali o nowych zadaniach, wyciągali wnioski z dotychczasowych

W czwartek (9 września) i w piątek (10 września) w ramach projektu „Potencjały – formy kapitału społecznego w gminie miejskiej Przasnysz” partnerzy projektu spotkali się Centrum Animacji, gdzie dyskutowali o wdrażanych obecnie zadaniach.

 

W spotkaniu uczestniczyli także bezpośredni realizatorzy działań jak nauczyciele, pracownicy biblioteki i MDKu. Spotkanie poprowadził dr Dariusz Zalewski oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Joanna Cieślik. Omówiono dotychczasowe działania, wymieniono się doświadczeniem i podjęto próbę sformułowania wstępnych wniosków.

 

W spotkaniu aktywny głos należał także do pracowników socjalnych i asystentów rodziny, którzy w głównej mierze towarzyszą na co dzień realizacji działań projektowych 10 przasnyskich rodzin, korzystających z pomocy tutejszego ośrodka pomocy społecznej.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zaczynambycnanie
zaczynambycnanie
2 lat temu

Potencjały. Ta. Panie wicestarosto – czytaj jak się buduje kino, 10 lat wizualizacji przasnyskiego MDK – „W myszynieckim centrum kultury powstała sala kinowa. Prace związane z przebudową obiektu dobiegły końca. Łączna wartość inwestycji to niemal 3,5 miliona złotych. W ramach inwestycji realizowanej w dwóch etapach sala widowiskowa Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu została wyposażona i dostosowana do sali kinowej, wyremontowano istniejące łazienki, rozbudowano holl, wykonano bufet, docieplono dach. Inwestorem I etapu inwestycji było RCKK, a II Gmina Myszyniec. Wykonawcą całości robót była firma  PHU „RADEK” Tadeusz Radek, 07-410 Ostrołęka ul. Inwalidów Woj. 23/3. Całkowita wartość inwestycji: 3 381 949,89 zł,… Czytaj więcej »

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu

No dobra, ale weź proszę pod uwagę, że często jest łatwiej postawić coś od podstaw niż wyremontować stare. Ale co mają zrobić z tym MDKiem? Zrównać z ziemią? To kawał historii naszego miasta. Nie chodziłeś za małolata na imprezy do Parkowej? Albo po książki do Biblioteki?