Dwie policjantki zatrzymały złodzieja paliwa. Mężczyzna posiadał również narkotyki.

Dwie dzielnicowe z posterunku policji w Szydłowie, krótko po przyjęciu zgłoszenia o kradzieży paliwa, zatrzymały sprawcę. W jego samochodzie policjantki odnalazły także narkotyki oraz kradzione tablice rejestracyjne. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

 

Wczoraj, dzielnicowe przyjęły zawiadomienie dotyczące kradzieży oleju napędowego na stacji paliw w miejscowości Szydłowo. Policję zaalarmowała obsługa stacji. Kamery monitoringu zarejestrowały kierującego hondą, który po zatankowaniu blisko 100 litrów paliwa odjechał w kierunku Gruduska.

Patrol zauważył poszukiwany samochód na jednej z ulic, w Szydłowie. Na widok policji, kierowca gwałtownie przyspieszył. Chwilę później został zatrzymany do kontroli drogowej. W bagażniku auta znajdowały się cztery kanistry z paliwem. Podczas dalszego przeszukania, dzielnicowe zabezpieczyły środki odurzające, leki psychoaktywne oraz kradzione tablice rejestracyjne. Zatrzymanym okazał się 30-letni mieszkaniec Działdowa.

W związku z podejrzeniem, że mężczyzna jest pod wpływem narkotyków, został przewieziony do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Jak ustalono, działdowianin nie miał także uprawnień do kierowania, a samochód, którym się poruszał, nie był dopuszczony do ruchu.


 

Źródło KPP Mława
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments