Dwie kolizje na drogach w powiecie przasnyskim w ostatni weekend

W ostatni weekend na drogach w powiecie przasnyskim doszło do dwóch kolizji, w Przasnyszu i Opaleńcu.

 

20 sierpnia ok. 18.40 przasnyscy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut, do którego doszło w Przasnyszu na ul. Słowackiego.

– 20-letni mieszkaniec powiatu makowskiego kierując samochodem osobowym marki Peugeot, podczas manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla mieszkańca powiatu ciechanowskiego kierującego samochodem Volkswagen Golf i doprowadził do zderzenia tych pojazdów – informuje Paweł Rykowski z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu. Został ukarany mandatem karnym w kwocie 1500 złotych.

 

21 sierpnia z kolei w Opaleńcu (gm. Chorzele), kierujący samochodem osobowym marki Audi, 19-letni mieszkaniec powiatu makowskiego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu Opel Astra kierowanego przez mieszkańca powiatu szczycieńskiego i doprowadził do zderzenia.

– Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym w wysokości 1200 złotych – podaje rzecznik.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nie
nie
1 rok temu

Płońsk w sieci „Modernizacja krytej pływalni w Płońsku to inwestycja ze wsparciem w ramach programu „Mazowsze dla równomiernego rozwoju”. Samorząd Mazowsza na jej realizację przeznaczy aż 3,7 mln zł. Dziś władze miasta podpisały z wicemarszałkiem Wiesławem Raboszukiem umowę w tej sprawie.  Miasto otrzymało dodatkowe dofinansowanie na realizację projektu pn. „Modernizacja krytej pływalni w Płońsku”. Jest to dotacja z budżetu województwa mazowieckiego w kwocie 3,7 mln zł.  Dzięki temu dofinansowaniu zmniejsza się wysokość środków własnych (czyli z naszego budżetu miasta), jakie Gmina Miasto Płońsk musi wydatkować na realizację projektu, na który wcześniej pozyskano dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju… Czytaj więcej »

Ania
Ania
1 rok temu

Same makowiaki robio kolizje