Duży sukces festynu charytatywnego dla Szymonka. Zebrano prawie 40 tysięcy złotych

Wczoraj, 24.07.2022 roku na rynku miejskim w Przasnyszu odbywał się festyn Wakacyjne granie. Charytatywna impreza przyciągnęła sporą liczbę mieszkańców. W nocy organizatorzy podali jaką kwotę udało się zebrać na rzecz Szymona Kozickiego zmagającego się z nowotworem.

 

– Wierzycie w cuda? Dziś byliśmy świadkami jednego z nich. W trakcie festynu charytatywnego dla Szymona Kozickiego udało się zebrać kwotę 37 tys. 956 zł. Przasnysz gratulacje – poinformował Obywatelski Konwój Humanitarny Przasnysz, organizator wczorajszego wydarzenia.

Pieniądze zebrane w trakcie festynu pochodzą z licytacji, kiermaszu i pieniędzy wrzucanych do puszek przez mieszkańców.

 

Organizatorem wydarzenia był Obywatelski Konwój Humanitarny Przasnysz, Miasto Przasnysz, AMK Rzemieślnik oraz Miejski Dom Kultury w Przasnyszu. Partnerami: Gmina Przasnysz, Policja Przasnysz, 2. Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu, Klub Sportowy Przaśnik Przasnysz, MotoMaków, Party Makers, Sołectwo Jaciążek i Kuchnia pod Brzozą.

Na scenie wystąpili: Kabaret Rozumisz?, Magnum, Maxwell, Kristars, Martess i Acros Artur Olszewski, a także: Wiktoria Skowrońska, Gabriela Borkowska i Magdalena Osowska. Imprezę wsparli Krzysztof „Diablo” Włodarczyk i Arkadiusz Smoleński.

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments