Duże ilości marihuany, haszyszu i środków odurzających. Podejrzani o handel trafili do aresztu

Zabezpieczone duże ilości marihuany, haszyszu i innych środków odurzających oraz aresztowanie dwóch podejrzanych o handel narkotykami – to finał trwającego od lutego śledztwa, prowadzonego przez prokuraturę rejonową, we współpracy z mławską komendą policji.

 

Śledztwo rozpoczęło się w lutym tego roku od zatrzymania przez kryminalnych miejscowego dealera, 27-letniego mławianina.

– Zabezpieczono wówczas około kilograma środków odurzających, pieniądze oraz przedmioty służące do porcjowania narkotyków. Mężczyzna, na wniosek prokuratury, został aresztowany na 3 miesiące – informuje Komenda Powiatowa Policji w Mławie.

 

Dalsze czynności doprowadziły prokuraturę i śledczych na trop gdański.

– Tuż przed majowym weekendem w Sądzie Rejonowym w Mławie, 27-letni gdańszczanin usłyszał zarzut uczestnictwa w obrocie znaczną ilością narkotyków, co było jego stałym źródłem dochodów. Decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara 12 lat pozbawienia wolności – podano.

Podejrzany, 27-letni gdańszczanin został zatrzymany przez mławskich policjantów we współpracy z funkcjonariuszami Placówki Straży Granicznej w Gdańsku na lotnisku w Gdańsku. Podczas przeszukania, w jego mieszkaniu, śledczy odnaleźli ponad 700 gramów narkotyków oraz 129 tabletek ecstasy.

Trwają dalsze czynności Prokuratury Rejonowej i Policji.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments