Duczymin. Zakupią projektor i nagłośnienie do kina plenerowego

Stowarzyszenie „Duczymin  – Razem Możemy Więcej” dzięki dofinansowaniu z konkursu Mazowsze Lokalnie 2021 zakupi odpowiednie nagłośnienie i projektor do stworzenia kina plenerowego. Ma ono pomóc w integracji mieszkańców sołectwa, a także i gminy Chorzele.

 

Stowarzyszenie „Duczymin  – Razem Możemy Więcej” poinformowało o swoim udziale w konkursie Mazowsze Lokalnie. Projekt „Filmowe okienko na świat” w sierpniu zakwalifikował się do dalszej walki o grant.

W drugim etapie pomysłodawcy musieli przedstawić swój projekt przed komisją konkursową. Udało się. Z początkiem września ogłoszono końcowe wyniki konkursu Mazowsze Lokalnie 2021. Stowarzyszenie „Duczymin  – Razem Możemy Więcej” zajęło 41. miejsce  i tym samym otrzymało dofinansowanie na realizację zadania.

 

– Dzięki dofinansowaniu zakupimy projektor i nagłośnienie, które posłużą nam do stworzenia nowego, cyklicznego wydarzenia. Już teraz zapraszamy wszystkich na kino plenerowe. O szczegółach poinformujemy, gdy zakupimy niezbędny sprzęt – poinformowali.

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments