Drzwi Otwarte w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym !

26 kwietnia 2017 r. Akademickie Liceum Ogólnokształcące otworzyło swoje progi dla uczniów gimnazjów. Chętni mogli poznać ofertę szkoły oraz obejrzeć budynek i zapoznać się ze szkolną infrastrukturą.

Podczas drzwi otwartych na gimnazjalistów czekało wiele atrakcji. Przybyli uczniowie mieli okazję zwiedzić szkołę. Do obejrzenia było wiele pracowni m.in. językowa, humanistyczna, matematyczno-fizyczna, geograficzna. Największym zainteresowaniem cieszyły się pokazy samoobrony, które zaprezentowali uczniowie klasy o profilu policyjnym oraz symulator jazdy na motocyklu i taser, który udostępniła Komenda Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W dni otwarte włączyła się Powiatowa Państwowa Straż Pożarna, która zaprezentowała swoje wozy gaśnicze, Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu, Jednostka Wojskowa w Przasnyszu, które zaprezentowały swoje samochody i sprzęt. Akademickie Liceum odwiedziła także Airsoftowa grupa paramilitarna HUSAR z Przasnysza, która zaprezentowała swoje umiejętności strzeleckie przy użyciu replik prawdziwej broni palnej. Wszystkich chętnych zapraszamy do nauki w naszej szkole!

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments