Drużyna seniorów „Iskry Krasne” nie zagra w rundzie wiosennej

Ludowy Klub Sportowy „Iskra Krasne” poinformował swoich kibiców o problemach związanych z brakami kadrowymi w drużynie seniorów. Nie zagrają wiosną w Lidze Okręgowej.

 

Już w październiku 2021 roku Ludowy Klub Sportowy „Iskra Krasne” informował o kryzysie spowodowanym kłopotami wynikającymi z kontuzji zawodników grupy seniorów. Z gry wypadały kolejne osoby, ale drużyna dalej walczyła na boiskach.

Niestety, to był dopiero początek ich problemów. W środę, 16 lutego 2022 roku klub poinformował na swoim profilu, że w rundzie wiosennej kibice nie zobaczą drużyny seniorów.

 

– Po 44 latach niestety musimy ogłosić bardzo smutną dla wszystkich związanych z Iskra wiadomość. W rundzie wiosennej nie zobaczymy reprezentującej nas w Lidze Okręgowej drużyny seniorów. Z powodu braków kadrowych nie jesteśmy w stanie przystąpić do rozgrywek. Klub w rundzie wiosennej będą reprezentować 3 grupy młodzieżowe – poinformowano.

Ta wiadomość z pewnością zasmuciła wiele osób. Drużyna seniorów „Iskry Krasne” przez wiele lat wnosiła wiele dobrego do rozwoju sportu na terenie powiatu przasnyskiego.

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konrado
Konrado
2 lat temu

😪😪😪

Adam
Adam
2 lat temu

Czy to pierwszy „sukces” nowego Zarządu Klubu?

Stefan
Stefan
2 lat temu

Na zawsze tyyyyylkooooo Iskraaaa!!!!