Drużyna Gminy Krasne najlepsza w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Samorządowców

W sobotę, 10 lutego 2024 roku w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu przy ul. Sadowej rozegrano Halowy Turniej Piłki Nożnej Samorządowców z Powiatu Przasnyskiego. Rywalizowały drużyny z przasnyskich gmin oraz reprezentacja samorządu Powiatu Przasnyskiego.

 

– Celem imprezy była integracja środowiska samorządowców, popularyzacja zdrowego trybu życia oraz promocja rywalizacji w duchu fair play, niezwykle potrzebnej podczas nachodzącej kampanii w wyborach samorządowych – informuje Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

W hali spotkało się pięć drużyn: Powiatu Przasnyskiego, Miasta Przasnysz oraz gmin: Przasnysz, Krasne i Czernice Borowe. Turniej oficjalnie otworzyli: Starosta Przasnyski Paweł Mostowy, Burmistrz Miasta Przasnysz Łukasz Chrostowski i Dowódca 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu, o których puchar walczyły drużyny samorządowe.

Powiat Przasnyski reprezentowali: Artur Marchewka, Paweł Leszczyński, Jakub Filipowicz, Mariusz Ryszczyk, Rafał Tworkowski, Grzegorz Cołosiński, Marek Zbrzeski i Antoni Rogalski.

– Sportowym rozgrywkom towarzyszyły ogromne emocje. Turniej odbywający się w powiatowym obiekcie był wspaniałą okazją do integracji i pobudzenia ducha walki. Na boisku każda drużyna świetnie się spisywała i grała zawzięcie do ostatniej minuty. Z tej przyczyny każdej z rywalizujących drużyn przypadł puchar organizatorów turnieju – relacjonuje Powiat Przasnyski.

Klasyfikacja końcowa:

  • I miejsce Gmina Krasne
  • II miejsce Gmina Przasnysz
  • III miejsce Miasto Przasnysz
  • IV miejsce Powiat Przasnyski
  • V miejsce Gmina Czernice Borowe.

Najlepszym bramkarzem turnieju został reprezentant drużyny Powiatu Przasnyskiego Antoni Rogalski za największą ilość udanych interwencji.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Fafik
Fafik
14 dni temu

A następca TW Bacy co tam robi? Chyba nie przymierza się do fotela starosty?

Basia
Basia
14 dni temu
Reply to  Fafik

A czemu jest bardzo dobrym starostą

Tade
Tade
14 dni temu
Reply to  Basia

Chyba nie o tego chodzi, a o tego drugiego. Czyżby też był TW?

Marek
Marek
14 dni temu

Fajna inicjatywa👍. Ale patrząc na twarze to nie wszyscy są samorządowcami. Przynajmniej jeszcze nie są.

Jan z Przasnysza
Jan z Przasnysza
13 dni temu
Reply to  Marek

I oby nimi nie zostali, bo katastrofa pewna.