Drugi odcinek “Tańca z gwiazdami 12” za nami. Przasnyszanka Kinga Sawczuk z wysokimi notami jury [VIDEO]

W drugim odcinku 12. edycji „Tańca z gwiazdami” oglądaliśmy zmagania dziewięciu par. Tematem przewodnim odcinka była miłość.

 

“Taniec z gwiazdami” to jeden z popularniejszych programów rozrywkowych w polskiej telewizji. Obecnie trwa 12. edycja show, w której pojawiły się takie gwiazdy, jak Sylwia Bomba, Magdalena “Kajra” Kajrowicz, Radosław Liszewski, Oliwia Bieniuk, czy przasnyszanka Kinga Sawczuk. Odcinki programu emitowane są w poniedziałki o godzinie 20.00.

Kinga Sawczuk wraz z tanecznym partnerem Jakubem Lipowskim zatańczyli walca wiedeńskiego. – Dziś uważam, że to najlepszy występ w odcinku – stwierdził Michał Malitowski. Jurorzy przyznali parze 32 punkty. Więcej zdobyli tylko Hania Żudziewicz i Piotr Mróz (pochodzący z Różana, powiat makowski) aktor znany szerokiej publiczności z roli Kuby Roguza w Gliniarzach – 33 punkty.

 

W drugim odcinku 12. edycji tematem przewodnim była miłość. Uczestnicy, tancerze, a także jurorzy wspominali o swoich ukochanych osobach i najbardziej poruszających wydarzeniach z życia. Młoda influencerka z Przasnysza również opowiedziała o swoim chłopaku.

 

 

ren

guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
12 dni temu

Kinga Sawczuk moim zdaniem najpiękniej tańczyła.Oby tak dalej.Trzymam za nią kciuki.. Przasnyszanka.

ever
ever
12 dni temu

Piękna dziewczyna, a do tego szalenie utalentowana. W tańcu, w którym tkwi tęsknota za marzeniami Kinga była całą sobą wierząc w piękno swoich marzeń ! Na tym, co masz wartościowego już pokazałaś swoim występem, który chciał nie chciał, znowu wyszedł Ci pięknie, niebanalnie, czarująco, co widać było po otrzymanych wysokich ocenach… Jesteś na początku swojej Wielkiej Przygody, w której wspieramy Cię razem z Twoim Michałem, życząc Wam spełnienia marzeń! M i W

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
12 dni temu
odpowiada  ever

A nie prościej było wysłać wiadomość bezpośrednio do zainteresowanej?

ever
ever
10 dni temu

Ja już się niczym się nie zdziwię, jeśli to Panu ma ciążyć, więc odpowiadam, treść, ta jest napisana prawdziwie z serca, niesztampowo i jest to w porządku. Bardzo się cieszę i szanuję Jej talent, mimo różnych opinii, do których każdy ma prawo… Żaden upór tego nie zmieni ! MAZAL TOV Młodym Talentom, które należy wspierać i to jest moja powinność!

hans
hans
11 dni temu

Dajcie spokój rozrywka dla biedoty intelektualnej. Szkoda czasu na oglądanie takich bzdur. A co do Sawczuk sama powiedziała, że nie ma żadnego talentu i zainteresowań, po prostu wzięła kamerę i zaczęła nagrywać…. no to brawo dla tych którzy ją oglądają i zachwycają się… Osobą która sama twierdzi, że nie ma nic ciekwego do zaoferowania.

Stella
Stella
9 dni temu
odpowiada  hans

To że stwierdziła że nie ma talentu to świadczy o jej skromności talent widać ma i to nie tylko do tańca zazdrosniku:)

Stella
Stella
9 dni temu
odpowiada  hans

Mniemam że rytmu to ty nie masz Kinga poczucie rytmu bierze jako normalność nie talent a to ma we krwi więc nie uważa to jaki talent tylko jak to wcześniej stwierdziłam – normalność- po za tym dobrze że nie przejmuje się takimi hejtami jak twoja osóbka bo i po co na to zwracać uwagę owszem masz prawo wyrazić swoje zadanie i chwała ci za to ale człeku żyj i daj żyć innym:)